Etiket arşivi: TEİAŞ personel alımı

TEİAŞ En Az Lise Mezunu 200 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir personel alımı duyurusu yapıldı.

DPB’de yayımlanan personel alım duyurusu ile TEİAŞ, taşra teşkilatında sürekli işçi kapsamında istihdam etmek üzere en az lise mezunu 200 Personel Alımı yapacağını Duyurdu.

TEİAŞ tarafından yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan

“Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 16 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunu) ile 184 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümü mezunu) alınacaktır.

İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı ili ve alınacak Teknisyen sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 20.03.2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumuna yapılacaktır”

Personel Alımı Yapılacak İller ve Kadro Sayısını Gösteren Tablo

İlgili ilana başvurular 29 Mart günü sona erecek olup, ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların, son başvuru tarihine kadar, en yakın İŞKUR bölge müdürlüğüne gitmeleri gerekmektedir.

Devam Eden Kamuya Personel Alım İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Son dakika haberlerinden, kamu haberlerinden, memur haberlerinden, personel alımı haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

TEİAŞ En Az Lise Mezunu 111 İşçi Alımına Nasıl Başvuru Yapılır? (Alım Yapılan İller)

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. tarafından yayımlanan personel alım ilamına başvurular alınmaya başladı.

TEİAŞ tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanını geçtiğimiz hafta siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmıştık.İlanın yayımlanmasının ardından ise ilgili ilana başvurular başladı. İşte ilanın detayları, alınacak personellerin illere göre dağılımı ve diğer detaylar.

TEİAŞ tarafındnan yayımlanan personel alım ilanında şu ifadelere yer verildi;

Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 98 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik – Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü – Yüksek Gerilim Sistemleri – Endüstriyel Bakım Onarım mezunu) ve 13 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik –Haberleşme Sistemleri – Otomasyon Sistemleri mezunu) olmak üzere toplam 111 Teknisyen alınacaktır.

İşe alınacak Teknisyenlerin çalıştırılacağı işyeri, ili ve sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 16.01.2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.”

İlgili ilana başvuruda bulunacak olan adayların başvuru süresi içinde, İŞKUR Bölge müdürlüklerine başvurusunu yapması gerekmektedir. Başvuruları ilanın, İŞKUR’da yayımlanmasından 10 gün sonrasına kadar alınır.

Alım Yapılacak İller ve İstihdam Şekli

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, kamu haberlerinden, kamu personeli alım ilanlarından, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara