Etiket arşivi: vatanım sensin yeni bölüm

Vatanım Sensin Fragman Yayınlandı (Yeni Sezon İlk Bölümü Ne Zaman?)

Geçtiğimiz sezon yayınlandığı her bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyen Vatanım Sensin dizisi, yayınladığı yeni sezon fragmanı ile gümbür gümbür geliyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü on binlerce takipçisi tarafından büyük bir heyecan ve merakla izlenen Vatanım Sensin dizisi, yeni sezona bomba gibi başlıyor. Vatanım Sensin’in yeni sezonun ilk bölümüne sayılı günler kala yayınlanan yeni sezon ilk bölüm fragmanı tüyleri diken diken etti.

Büyük bir heyecanla beklenen fragmanda Yunanlıların, Türklere işkence ettiği sahneler herkesi derinden yaralayacağa benziyor.

İzmir Marşı Tüyleri Diken Diken Etti

Vatanım Sensin’in yeni sezon ilk bölüm fragmanında Miralay Cevdet ve Azize Hemşirenin vatanperver kızları Hilal, hapse düşüyor. Hilal’in hapiste İzmir Marşı söylediği anlar tüyleri ürpertti.

Yeni Sezon İlk Bölümü Ne Zaman

Yayıncı kuruluş Kanal D tarafından Vatanım Sensin’in yeni sezonu ile ilgili şu ifadelere yer verildi:

Vatanım Sensin Yeni Sezon Fragmanı yayında! Savaşın şiddeti giderek artıyor; Yunan Ordusu’na karşı verilen mücadelede yeni bir dönemece giriliyor!

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayıp, büyük beğeni toplayan Vatanım Sensin yeni sezon fragmanıyla heyecanın giderek artacağının sinyallerini verdi. Cevdet’in küçük kızı Hilal’in tutuklandığı fragmanda, Türk halkının çektiği eziyetler ekrana geldi. Cevdet ve ailesinin İzmir’de verdiği amansız mücadele devam edecek mi? Yunan Ordusu’nun Anadolu’yu işgal emelleri son bulacak mı?

Yeni sezon yayınlanma tarihi henüz belli değil.

5haber.com  | Ankar

Vatanım Sensin 23. Bölüm Yayınlandı (Vatanım Sensin 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?)

Ekranların sevilen dizisi Vatanım Sensin, önceki akşam ekranlara son bölümü ile geldi.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi, Vatanım Sensin, yayınlandığı son bölümü ile yine binlerce kişiyi ekran başına kilitledi. Ekranlara gelen son bölümü izleyen takipçiler, dizinin yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki Vatanım Sensin dizisinin 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vatanım Sensin dizisinin 23. bölümünde neler yaşandı? İşte Vatanım Sensin dizisinin son bölümü ile ilgili detaylar.

Vatanım Sensin’in son bölümünde, Sivas Kongresi kararları, tüm Anadolu’da olduğu gibi İzmir’de de geniş yankı yapar. Öte yandan Kuva-yi Milliye Batı Cephesi Komutanlığına Ali Fuat Paşa atanırken, Mustafa Kemal Paşa’nın emirleri doğrultusunda tüm mühimmat zor durumda olan Alaşehir’de bulunan Türk halkına ulaştırılmaya çalışılır. Bu gizli plan için görevlendirilen Azize, hiç tereddüt etmeden bu görevi kabul eder ve çocuklarından aldığı destek ile mühimmat, sandıklara saklanır.

Yüzbaşı Yakup ve Cevdet, uyguladıkları plan da başarılı olurlar. Ta ki Vasili, sandıkların içini kontrol ettirene kadar… Oğlu Teğmen Leon’u görevlendiren Vasili, onun kontrolü sonrası harekete geçmeye hazırdır. Leon gördüğü gerçekler karşısında ne yapacağını bilemez. Bu duruma hazırlanan Cevdet, Yüzbaşı Yakup ve vatansever Mehmet’i olası bir tehlike durumunda ailesini korumaları için görevlendirir.

Mustafa Kemal Paşa’nın herkes tarafından takdir görmesi, Milli Mücadele için Türk halkını cesaretlendirir. Bu durum karşısında çekinceleri giderek artan Charles Hamilton, buna son vermek için Tevfik ile iş birliği yapma niyetindedir.

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara