Etiket arşivi: vizyona girecek filmler

24 Ocak Cuma Vizyona Girecek Filmler

Bu hafta öne çıkan filmler arasında Bad Boys: Her Zaman Çılgın filmi özellikle aksiyon ve komedinin usta isimleri Will Smith ve Martin Lawrence gibi isimlerle heyecan uyandırıyor. Yanı sıra Türk korku filmi ve birden çok animasyon filmi de gösterime giriyor. İşte 24 Ocak Cuma günü vizyona girecek olan filmler:

Bad Boys: Her Zaman Çılgın – (KOMEDİ, SUÇ, AKSİYON)

Will Smith ve Martin Lawrence’ın başrollerini paylaştığı Bad Boys for Life, artık sadece müfettişlik yaparak daha sakin bir hayat geçiren Marcus Burnett ile kendini orta yaş krizinde bulan Mike Lowery’nin son bir görev için yeniden bir araya gelmesini konu ediniyor.

Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri – (ANİMASYON)

Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri, Biba ile arkadaşları Çupa, Tuti, Babu, Taka Hamsi ve Alesta’nın İstanbul Boğazı’nın derinliklerinde hazırlamaya çalıştıkları büyük gösteriyi anlatıyor.

Kutup Köpekleri – (ANİMASYON)

Aaron Woodley’nin yönettiği Arctic Dogs, Kuzey Kutbu’nun en hızlı köpek kuryesi olmayı arzulayan Swifty ile arkadaşlarının macerasını ele alıyor.

Feride – (KOMEDİ)

Zeynep Çamcı’nın senaryosunu yazıp başrolünde yer aldığı Feride, çalıştığı tekstil atölyesinden çıkarak hayalini kurduğu tasarımların peşine düşen Feride’nin hikâyesini anlatıyor.

Elveda – (KOMEDİ, DRAM)

Lulu Wang’in kendi ailesinin başından geçen bir hikâyeden esinlenerek yazıp yönettiği, Crazy Rich Asians ve Ocean’s 8 gibi filmlerle oyunculuk kariyerinde önemli bir çıkış yakalayan rapçi Awkwafina’nın başrolünde yer aldığı The Farewell; Çinli geniş bir ailenin, fazla bir ömrü kalmayan fakat ev ahalisi tarafından bu durumdan bihaber olması sağlanan ailenin büyükannesine “gizli” bir veda etmek için yeniden bir araya gelmesini konu ediniyor.

İnsan Yiyenler – (KORKU, GERİLİM)

Mühr-ü Cin – (KORKU)

Buğra Kekik’in yönettiği Mühr-ü Cin, tiyatro oyuncusu olan Rana’nın, kendisi ve arkadaşlarına musallat olan doğaüstü varlığa karşı mücadelesini anlatıyor.

Her hafta vizyona girecek olan filmlerden haberdar olmak için 5haber.com sitemizi takipte kalınız.

17 OCAK CUMA VİZYONA GİRECEK FİLMLER

Bu hafta vizyonda son derece kaliteli filmler yer alacak gibi görünüyor. Merakla beklenen Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi bu hafta vizyona giriyor. Robert Downey Jr.‘ın başrolünde yer aldığı merakla beklenilen bir başka film Dolittle’da bu hafta vizyona giriyor. Ayrıca aşağıda çıkacak olan filmlerle ilgili konu ve detaylı bilgisi yer almaktadır, şimdiden iyi seyirler dileriz.

Dolittle – KOMEDİ, AİLE, FANTASTİK

Robert Downey Jr.’ın başrolünde yer aldığı Dolittle, karısının ölümünden sonra konuşabildiği hayvan dostlarıyla inzivaya çekilen veteriner Dr. John Dolittle’ın, genç Kraliçe Victoria’nın amansız bir rahatsızlığa yakalanmasının akabinde, kendisini bu duruma bir deva bulmak için büyük bir maceranın içerisinde bulmasını anlatıyor.

Karakomik Filmler 2 – KOMEDİ, DRAM

Cem Yılmaz’ın “iki film birden” konseptli Karakomik Filmler projesinin, Deli ve Emanet adlı iki orta metraj yapımdan oluşan ikinci halkası Karakomik Filmler 2’de, Yılmaz’ın yanı sıra Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Özge Özpirinçci, Emin Gürsoy, Çağlar Çorumlu gibi isimler yer alıyor.

Peri: Ağzı Olmayan Kız – MACERA, FANTASTİK

Baskın ve Ev Kadını filmleriyle tanınan Can Evrenol’un yönettiği Peri, Santral’de yaşanan büyük patlama sonucu insanların belli uzuvlarında eksiklerle doğduğu post-apokaliptik dünyada, hayatta kalma mücadelesi veren ağzı olmayan kız Peri’nin hikâyesini anlatıyor.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı – DRAM, TARİHİ, SAVAŞ, AKSİYON

Mehmet Bozdağ’ın senaryosunu kaleme alıp yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Kamil Aydın’ın oturduğu Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa seferlerini, öncü askerler konumundaki Akıncılar birliği üzerinden anlatıyor.

Kuzular Firarda: Uzay Parkı – MACERA, KOMEDİ, ANİMASYON

Aardman Studios imzalı Kuzular Firarda’nın devam hikâyesi Kuzular Firarda: Uzay Parkı, Shaun ve çiftlikteki arkadaşlarının bu kez uzaydan misafirleri Lu-La ile yaşadıkları maceraları anlatıyor.

İstasyon – GERİLİM

Kadir Genç ve Volkan Adıyaman’ın yönettiği İstasyon, kızını öldürenlerden intikam almaya çalışan Hira’nın hikâyesini anlatıyor.

Bedenimi Kaybettim – ANİMASYON, DRAM

Jérémy Clapin’in yönettiği I Lost My Body, Paris’te bir laboratuvardan kaçıp ait olduğu bedeni arayan bir kesik el ile kütüphaneci Gabrielle ve kurye Naoufel’in aşk hikâyesini kesiştiren ilgi çekici anlatısıyla bu yılın övgülere mazhar olan animasyonlarından biri.

Kirpi ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları – ANİMASYON

Rasmus A. Sivertsen’in yönettiği animasyon film Louis & Luca – Mission to the Moon, Ay’a ulaşmak için gerçekleşen uluslararası yarışa mucit Reodor önderliğinde hazırlanan Luca ve arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.

Saklı Gerçekler – DRAM

Altın Palmiye’ye layık görülen Shoplifters filmine imza atan Hirokazu Kore-eda’nın yeni filmi La vérité, hayatı üzerine bir kitap yazan ünlü Fransız aktris Fabienne’in, kitabının yayımlanmasının akabinde uzun süredir görüşmediği kızı Lumir ve ailesiyle bir araya gelmesini konu ediniyor.

Vizyona yeni girecek filmler için 5haber.com sitemizi takipte kalınız.