Hadi Be Oğlum Filminin Afişi Yayınlandı

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi “Hadi Be Oğlum” un afişi yayınlandı. Hadi Be Oğlum filminin oyuncu kadrosunda; Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Yücel Erten ve Alihan Türkdemir yer alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Ali karakterine, Büşra Develi’nin Leyla karakterine, Usta oyuncu Yücel Erten’in Ali’nin babası rolünde olduğu ve Alihan Türkdemir’in Efe karakterine hayat verecek “Hadi Be Oğlum” filminin afişi yayınlandı.

Kıvanç Tatlıtuğ (Ali), kendi oğlunun Efe (Alihan Türkdemir) ‘nin kahramanı olan bir babayı canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde oynadığı Hadi Be Oğlum’dan yeni görseller yayınlandı.

Büşra Develi (Leyla), Yücel Erten (Ali’nin babası) ve yetenekli çocuk oyuncu Alihan Türkdemir (Efe)’in başrollerinde olduğu filmin ilk fragmanı izleyiciyle buluştu. Kıvanç Tatlıtuğ, 16 Şubat’ta vizyona girecek olan film için “Sinemada gerçek anlamda bir yere dokunacak, sosyal içerikli, güncel bir hikaye aradım. Hadi Be Oğlum o aradığı film projesiydi” sözlerini demişti. Ayrıca baba-oğul hikayesinin kendisine ilginç geldiğini söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, “Hiç oynamadığım bir rol olduğu için ilginç geldi ve oynamak istedim.” sözlerini söyledi.

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir