Hangi tanınmış kişinin çay yapımı ve tüketimi hakkında 11 maddeden oluşan çalışması vardır?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında büyük heyecan yaşanıyor. Çekilişe katılan yarışmacı 125 binlik soruya geldi. Sorulan soru, izleyicileri internet başında araştırmaya sevk etti.

Atv ekranların en sevilen yarışma programlarından olan ve binlerce kişi tarafından büyük bir heyecan ve ilgi ile takip edilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan soru internet üzerinde araştırılmaya başlandı.

Büyük bir beğeni ve ilgi ile takip edilen Kim Milyoner Olmak İster yarışması bu akşam binlerce takipçisi ile buluştu. Yarışma devam ederken yarışmaya katılan yarışmacıya sorulan soru binlerce meraklı izleyiciyi internet başına gitmeye teşvik etti. Telefonlarının ve bilgisayarlarının başına geçen binlerce izleyici, yarışmada sorulan sorunun cevabını internet üzerinde araştırmaya başlandı. İşte Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ekranlara gelen son bölümde sorulan sorunun cevabı.

Sorunun Cevabı: George Orwell

Son dakika haberlerinden, sıcak gelişmelerden, kamu haberlerinden, kültür ve sanat haberlerinden, gündem haberlerinden, ekonomi haberlerinden, yaşam haberlerinden, yerel haberlerden, yaşam haberlerinden, politika haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini sosyal ağlardan takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir