Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı ilanı verdi

Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı yapıyor. Bakanlıktan gelen açıklamaya göre üç farklı kadroda alımlar gerçekleştirilecek.

Yayınlanma:
Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı ilanı verdi

Bakanlık ilanlarına bir yenisi daha eklendi 3 farklı kadro da yapılacak olan alımlar için şu şekilde açıklama yapılmıştır; 3 genel uzman yardımcısı, 1 muhasebeci ve Büro Memuru (Genel) (Büro Memuru (Personel) kadrosun da merkez teşkilatta alım yapılacaktır.

Güncel Bakanlık İlanı Müracaat Kriterleri İŞKUR’dan Açıklandı

00007556913 İŞKUR iş ilan numarası ile genel uzman yardımcısı alımı için; SPK Konut /Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahip olmanızın yanı sıra seyahat engelinizin de olmaması gerekmektedir. Gayrimenkul alanında yüksek lisans yapmış veya eğitimleri devam edenler tercih sebebi olacaktır. Adayların Uygulamalı Bilimler Fakültesi lisans mezunu olmanız gerekmektedir. Alımlar KPSS P3 puan türün de yapılacaktır. 18 – 35 yaş aralığında herkesten müracaatlar alınacaktır.

hazine-ve-maliye-bakanligi.webp

00007557081 İŞKUR iş ilan numarası ile muhasebeci alımı için; 3 yıl mesleki deneyime sahip olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçükler müracaat yapamayacaklardır. Üst yaş sınır şartı verilmemiştir. İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakülteleri bölümlerinden; iktisat, işletme, muhasebe veya bankacılık bölüm mezunu olmanız gerekmektedir.

00007557967 İŞKUR iş ilan numarası ile Büro Memuru (Genel) (Büro Memuru (Personel) alımı için de üst yaş sınırı uygulaması yoktur. Lisans İnsan Kaynakları Yönetimi, Kamu Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölüm mezunu olmanız yeterlidir.

hazine-ve-maliye-bakanligi-2.webp

İŞKUR Personel Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Adayların 30 Mayıs 2023 – 5 Haziran 2023 tarihleri arasın da https://esube.iskur.gov.tr/ resmi internet sitesi üzerinden verilen iş ilan numaraları ile online, ALO 170 hattı veya hizmet noktaları ile gerçekleşecektir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler