House of Cards 5. sezon yeni tanıtım videosu yayınlandı


House of Cards’ın büyük heyecan uyandıran yeni sezon ilk tanıtımı yapıldı. Yakın zamanda izleyici karşısına çıkacak olan dizinin tanıtımları yayınlanırken sabırsız bekleyiş devam ediyor. Son olarak ise bir tanıtım daha yapıldı.

Amerika’daki siyasi hayatı farklı bir tarz ile ele alan House of Cards, Netflix’in en sezilen yapımları arasında olmayı sürdürüyor. Sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizinin başrollerinde Kevin Spacey ve Robin Wright rol alıyor.

Büyük bir merakla beklenen yeni sezonda Frank Underwood’un büyük çabalar ve gayretler sonucunda mücadelesini kazanarak devam ettiği görülüyor.

Siyasetin arka planında yaşanan veya yaşanması beklenen olayları anlatan Netflix’in House of Cards dizisi, Türkiye’de Netflix üzerinden izlenemiyor. Dizi, Netflix daha önce dünya geneline hizmet vermediği dönemde Digitürk’e satmıştı. House of Cards’un yayınlanacak olan yeni sezonunu izlemek için Netflix üyesi olmak yeterli olmuyor. House of Cards’ı televizyonda izlemek isteyenlerin Digiturk üyesi olması gerekmektedir.

İşte yayınlanan yeni sezon son tanıtımı

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.