Hülya Avşar sürpriz bir yarışmayla televizyona dönüyor!

Ünlü oyuncu, sunucu ve şarkıcı Hülya Avşar 5 yıl sonra sürpriz bir proje ile ekranlara geri dönüyor. Avşar, Yıldız De Bana adlı yarışma programında jüri koltuğuna oturacak.

Yayınlanma:
Hülya Avşar sürpriz bir yarışmayla televizyona dönüyor!

59 yaşındaki ünlü şarkıcı, oyuncu ve sunucu Hülya Avşar hayranlarını sevindiren bomba bir haber ile gündeme geldi. Tecrübeli sanatçı, yıllar sonra yeniden televizyon ekranlarına dönmeye karar verdi.

Şimdiye kadar Çek Bakalım, Alaturka Solist, Hülya Avşar Soruyor, Hülya Avşar Show, Hülya Avşar'la Sen Bilirsin, Pişti, Hülya Avşar Stüdyosu, Kadınlar ve Erkekler, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye ve Bir Hülya Avşar Sohbeti gibi reyting rekorları kıran programlarda jüri ya da sunucu koltuğuna oturan sanatçı, şimdi yepyeni bir program ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

hulya-avsar-surpriz-bir-yarismayla-televizyona-donuyor-2.jpg

Hülya Avşar, Yıldız De Bana yarışması ile ekranlara gelecek

Son olarak 2017 - 2018 yıllarında Bir Hülya Avşar Sohbeti adlı program ile Star TV kanalında televizyon izleyicilerinin karşısına çıkan Hülya Avşar, uzun bir aranın ardından tekrardan hayranları karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Yıldız De Bana programının jüri koltuğunda oturmaya başlayacak sanatçı, ilginç bir formatla gelecek.

Ortaya çıkan bilgilere göre Yıldız De Bana adlı yarışma programı, Pastel Film tarafından hazırlanacak. Kanal D'de yayınlanacak olan programda genç isimler, oyunculuk performanslarını jüriye ispatlamaya çalışacak. Tecrübeli oyuncu Hamdi Alkan, programda oyuncu koçluğu yapacak. Yarışmacılarla beraber metinler üzerinde çalışacak olan Alkan, ayrıca yıldız adaylarını jürilere karşı savunup değerlendirmelerine yardımcı olacak.

hulya-avsar-surpriz-bir-yarismayla-televizyona-donuyor-3.jpg

Yıldız De Bana programının jürileri arasında ise birbirinden değerli isimler boy gösterecek. Hülya Avşar'ın yanı sıra ekip içerisinde Kerem Alışık ve Büşra Pekin de yer alacak. Pekin'in daha ziyade komedi performanslarında ağırlıklı bir söz sahibi olması beklenirken, Alışık ve Avşar ise yıllardır elde ettikleri tecrübeleri gençlere aktaracak.

Yıldız De Bana programının genel formatı ile ilgili ise henüz bir detay açıklanmış değil. Ortaya çıkan bilgilere göre program için eleme turları ilerleyen günlerde yapılmaya başlanacak. Toplam 7 ilde elemeler gerçekleştirilecek. Bu programla beraber ise ekip, piyasaya genç oyuncular kazandırmayı amaçlayacak. Öte yandan merakla beklenen programın Mart ayında Kanal D ekranlarında her hafta canlı olarak yayınlanması bekleniyor.