İbrahim Tatlıses’ten Skandal Tweetlere Açıklama: Hacklendim

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in sosyal medya hesabı üzerinden yapılan ‘sex’ ve ‘sex videoları’ paylaşımları magazin gündeminde konuşulmuştu. Bu iki tweet ile ilgili olarak avukatı Çiler Nazife Koşar aracılığıyla bir duyuru yapan İbrahim Tatlıses, “hacklendim” açıklaması yaptı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in sosyal medya hesabı Twitter üzerinden, geçtiğimiz 27 Mart’ta ‘sex’ ve ‘sex videoları’ yazılı iki tweet atıldı. Bu iki paylaşımın yapılması sonucu magazin dünyası bir anda çalkalandı. Paylaşımlar, İbrahim Tatlıses’in takipçilerini şoke ederken, bunlara çok sayıda yorum da yapıldı. Skandal Tweet’ler ise hemen silindi.

Bir süredir İzmir’de yaşamakta olan türkücü İbrahim Tatlıses’in, İzmir Barosu üyesi avukatı Çiler Nazife Koşar bu konuyla ilgili olarak açıklama yaptı. Müvekkilinin, atılan tweetlerden haberi olmadığını ve Twitter hesabının hacklendiğini anladığını söyleyen avukat Koşar, “Müvekkilimin hesabı hack’lenmiştir. Ekibi hesabı tekrar güvenli konuma getirdi. Genelde bu tür karalamalar sanatçıların başına geldiği için, müvekkilim ilk etapta üzerinde fazla durmadı. Kendisi Twitter hesabını genelikle instagram uzantılı kullanıyor. İbrahim Tatlıses olarak hakkında bel altı haberler yapılmasından çok rahatsız oldu. Böyle büyük bir sanatçıyı karalamak kadar ucuz olamaz. Bu nedenle tweet’leri paylaşan kişinin tespit edilmesi için tüm yasal yollara başvuracağız” dedi.

Son dakika haberlerinden, magazin haberlerinden, kamu haberlerinden, yerel haberlerden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | İzmir

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir