İçerde 34. bölümü yayınlandı (İçerde son bölümde ne oldu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show Tv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi İçerde, önceki akşam ekranlara son bölümü ile geldi. On binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen İçerde dizisi, yayınlanan son bölümü ile yine nefesleri kesti. İçerde’nin son bölümünü ekran başında izleyemeyen binlerce takipçi ise diziyi izlemek için internet üzerinde araştırmaya başladı. İşte İçerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünün detayları, son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları.

İçerde’nin 15 Mayıs akşamı ekranlara gelen bölümünde, Mert’ ile Sarp arasında başlayan kıran kırana geçen düellosu, ikisinin de bu durumdan sıyrılması ile ancak sona erer.

Ancak iki cephe arasındaki savaş, Celal’in Füsun’u kaçırması olayı ile daha da kızışır. İlk hedefi Kudret olan Celal’in gözünü, Sarp’ı ve tüm sevdiklerini yok etme hırsı bürüyecektir. Annesi Füsun’un kaçırıldığını öğrenen Sarp, harekete geçtiğinde tek başına olmayacaktır. Vicdanı ile mantığı arasında sıkışıp kalan Mert ile Sarp, bir kez daha yan yana mücadele edeceklerdir. Bu esnada Kudret, kaçmayı başarırken iki cephe arasındaki savaş ise kardeşleri yeniden karşı karşıya getirecek ve savaşın seyri, bir kişinin hayatını kaybetmesiyle bambaşka bir boyut kazanacaktır.

İçerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda yer alan adresi kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/icerde/1681 “

İçerde yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir