İngiliz Kızı Taciz Eden Polis Hakkında Soruşturma Açıldı

Türkiye gündeminde son günlerde ilginç bir olay yaşandı. Sosyal medya üzerinde mesajlaştığı 19 yaşındaki İngiliz kızı taciz ettiği iddiasıyla Bursa’da bir polis memuru hakkında soruşturma açıldı.

İngiltere’de yaşamakta olan 19 yaşındaki Abby Bray, Bursa’da görev yapmakta olan bir polis memuru tarafından sosyal medya üzerinden taciz edildiği iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda Bursa’da polis memurluğu görevini sürdürmekte olan Servet T., sosyal medya üzerinde tanıştığı İngiliz Abby Bray ile mesajlaştı. Mesajlaşmalarda 19 yaşındaki Abby Frey’i taciz ettiği ve çıplak fotoğraflarını gönderdiği öne sürülen polis memuru hakkında soruşturma açıldı. İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; Savcılık tarafından açılan soruşturma sonucunda ise polis memuru Servet T.’nin meslekten ihraç edilebileceği açıklandı.

Yaşanan Olay

İngiliz Abby Bray, sosyal medya hesabı Facebook üzerinden yazıştığı polis memuru Servet T. tarafından tacize uğradığı iddialarını öne sürerek polis memurunu ifşa etti. Sosyal medya üzerinden polis memuru ile arasında geçen diyalogların ekran görüntüsünü alan 19 yaşındaki Abby Bray, bu konuşmaları, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşımda yer alan mesajlaşmalara göre, Servet T.’nin ısrarlı mesajlarına, peşini bırakması için cevaplar veren 19 yaşındaki İngiliz kızın, kendisini 16 yaşında tanıtmasına rağmen polis memuru tacizlerine devam etti. Mesajlaşmaların devamında tacizlerine devam eden polis memuru, 19 yaşındaki İngiliz kızın bakire olup olmadığını sorup, evlenmek için Türkiye’ye gelmesini teklif etti. Yazılı ve görsel mesajlarla tacize devam eden Servet T., çıplak fotoğraflarını da Abby Bray’a gönderdiği, paylaşılan görüntülerde ortaya çıkıyor. Sosyal medya üzerinde üzerinde mesajların ekran alıntısını paylaşan Abby Bray, kendisine tacizde bulunan ve bulunacakları ifşa edip tek tek rapor edeceğini belirtti.

İşte O Görüntüler

5haber.com  | DHA

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir