İş Bankası personel alımı! Başvurular açıldı!

İş Bankası personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Bankadan gelen açıklamaya göre tekniker ve teknisyen pozisyonlarında alımlar başladı. Başvurular resmen açıldı.

Yayınlanma:
İş Bankası personel alımı! Başvurular açıldı!

İş Bankası kendi bünyesinde istihdam etmek üzere tekniker ve teknisyen alımı için ilana çıktı. Farklı kadro ve pozisyonlarda gerçekleşecek olan bu alımlar için başvurular bankanın resmi internet sitesi üzerinden çevrimiçi sistem aracılığıyla alınmaktadır. Alımlar, makina teknikeri ve teknisyeni mimari tekniker ve teknisyeni ve elektrik teknikeri ve teknisyeni kadrolarında yapılacaktır. 81 şehirde bulunan ve şartları sağlayan kişilerden yapılacak olan alımlar için başvurular başlamış ve başvuru ekranı haberimizin detayında sunulmuştur.

Banka Memuru Alımı İlan için Gerekli Olan Koşulları Nedir?

İlana başvuru yapacak olan adayların Türk uyruklu olması gerekmektedir. Meslek liselerin ilgili bölümleri, meslek yüksekokulları veya lisans ilgili bölümlerden mezun olmak. Olmanız gerekmektedir.

is-bankasi-3.jpg

3 Temmuz 2023 tarihi itibari ile 29 yaşından gün olmamış olmanız gerekmektedir.

Türkiye'nin her yerinde ve her iklim koşulunda görevinizi yerinize getirmenize uygun sağlık koşullarını taşıyor olmanız gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması, tecilli olması veya en az bir yıl süreyle 2024 Temmuz ayına kadar tecilli olması gerekmektedir.

Tercihen başvuru yapmış olduğunuz alanda en az 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir.

Adayların aktif olarak araç kullanabiliyor olması yurt içi seyahat engelinin bulunmaması ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onaylı olmak kaydıyla B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Alımlar, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Diyarbakır İş Bankası şubelerinde yapılacaktır.

is-bankasi-4.jpg

Personel Alımı Online Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

https://ik.isbank.com.tr/ adresi üzerinden Yapılacak olan alımlar için adayların 3 Temmuz 2023 tarihi de dahil olmak üzere başvurularını verilen internet adresi üzerinden online olarak tamamlamış olması gerekmektedir. İşe alınacak olan personeller sürekli olmak kaydıyla tam zamanlı istihdam edilecektir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler