İstanbul Emniyet Müdürlüğüne Lav Silahı ile Saldırı (İlk Görüntüler)

Alınan son dakika haberine göre İstanbul Emniyet Müdürlüğüne Roketatarlı saldırı girişimi yapıldığı öğrenildi. İşte alınan son dakika haberleri ve bölgeden gelen görüntüler.

Yayınlanma:
İstanbul Emniyet Müdürlüğüne Lav Silahı ile Saldırı (İlk Görüntüler)

Son dakika haberi İstanbul'dan geldi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki binasının yakınlarına roketatarlı saldırı girişimi olduğu, roketatarın müdürlük binasına isabet etmediği öğrenildi. Bölgeden ilk görüntüler geldi. İşte alınan bölgeden görüntüler.

Vasip Şahin'den Son Dakika Açıklaması

Vali Vasip Şahin: Saldırıyı yapan kişi ya da kişilerin tespit ve yakalanmalarına yönelik geniş çaplı operasyonlara devam edilmektedir.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü binasına lav silahıyla saldırı düzenlendi. Lav mermisi bahçe duvarını isabet alırken, saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün arka kısmında bulunan Yamak Sokak'tan müdürlük binasına yönelik kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından saat 20.00 sıralarında lav silahıyla saldırı oldu. Lav mermisi bahçe duvarına isabet etti. Polis bölgede özel harekat destekli operasyon başlattı. Emniyete çıkan bazı sokak cadde ve sokaklar kapatıldı.

Operasyonlar Devam Ediyor

Vali Vasip Şahin olayla ilgili twitter adresinden şu açıklamayı yaptı:

"İl Emniyet Müdürlüğü bahçe duvarına isabet eden bir lav silahı saldırısı meydana gelmiş olup, personelimizden ölü,yaralı bulunmamaktadır. Saldırıyı yapan kişi ya da kişilerin tespit ve yakalanmalarına yönelik geniş çaplı operasyonlara devam edilmektedir."

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, terör operasyonlarından, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

DHA