İstiklal Caddesi’inde İntihar Girişimi

Son dakika haberi İstanbul’dan geldi. İstanbul Beyoğlu’nda bulunan İstiklal Caddesi, bir kişinin intihar girişiminde bulunması nedeniyle cadde yaya trafiğine kapatıldı.

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde bulunan bir binanın çatısına çıkan bir kişi intihar girişiminde bulunuyor. İntihar girişimi nedeniyle İstiklal Caddesi yaya trafiğine kapatıldı. Müzakereci polisler, intihar girişiminde bulunan vatandaşı girişiminden vazgeçirmeye çalışıyor.

En ucuz Maske

İstiklal Caddesi’nde saat 16:00 sıralarında binanın çatısına çıkıp intihar girişiminde bulunan bir kişiyi görenler, polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Çatıda iki bina arasında sürekli yer değiştiren kişinin düşme ya da atlama ihtimaline karşı sağlık ekibi de olay yerinde hazır bekletildi. İntihar girişiminde bulunan kişi aşağıda önlem alan itfaiye, polis, sağlık ve zabıta ekiplerine çekilmeleri için zaman zaman taş attı. Yaşanan olay nedeniyle 1 saat boyunca Cadde’de Tramvay seferleri durduruldu, cadde yaya geçişlerine kapatıldı. Müzakereci polisler, kişiyi ikna etmeye çalışırken olan biteni izleyen vatandaşlar cep telefonları ile görüntü çekti. Bir saatlik ikna çabasının ardından bulunduğu yerden indirilen kişi polis aracına alınarak sorgusu için polis merkezine götürüldü.

Yapılan araştırmada İ.A.’nın, daha önce de 10 defa benzer şekilde intihar girişiminde bulunduğu belirlendi.

Bugün İstiklala Caddesi’nde 2 kişinin yaralandığı bir silahlı kavga da gerçekleşti.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, yerel haberlerden, politika haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | İstanbul
DHA

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

En ucuz Maske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir