Katie Price Doğumdan Önce Instagram’da Yarı Çıplak Fotoğraf Paylaştı

Sosyal medya platformu Instagram’ın yıldızlarından olan ünlü isim Katie Price, yayınladığı son fotoğraf ile magazin gündemine oturmayı başardı.

Sosyal medya hesabı üzeirnden yayınladığı fotoğraflarla gündemde adından sıkça bahsettiren Katie Price, yayınladığı son fotoğrafta hamile pozu verdi. Doğumdan 5 dakika önce yayınladığı fotoğrafı ile konuşulan Katie Price’nin altıncı çocuğu dünyaya geldi.

5 çocuğu bulunan güzel model Katie Price, yayınladığı her fotoğraf ile takipçilerinin ve magazin gündeminin radarına giriyordu.

Hamile olarak verdiği bu pozda yarı çıplak şekilde bulunan Katie Price’nin bu fotoğrafı, takipçiler tarafından beğenildi. Öyleki sosyal medya hesabı instagram üzerinde 1,5 milyondan fazla takipçisi olan Katie Price’in bu fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

Sosyal medyada geçmişe dönük birçok fotoğraf paylaşan güzel model, kızı Bunny’i doğurmadan 5 dakika önce çektiği hamile şeklindeki fotoğrafı da paylaştı. Öte yandan bir dizi fotoğraf paylaşan Katie Price’nin yayınladığı hamile pozu, 20 binden fazla beğeni aldı.

İşte Katie Price’nin paylaştığı o fotoğraf

Magazin haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com |  Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir