Kayseri’de açığa alınan polislerin isimleri açıklandı: 262 polis açığa alındı


Türkiye genelinde önceki gün 9 bin 103 Emniyet Personeli açığa alındı. Alınan son bilgilere göre açığa alınan bu sayının 262 polis açığa alındı.

Kayseri’de açığa alınan polislerin isimleri açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü’nün resmi sitesinde, “667 sayılı “Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname’nin 2’nci maddesinde zikredilen ve milli güvenliğe tehdit oluşturduğu tespit edilen Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) ile iltisakı veya irtibatı olduğu gerekçesiyle 9103 Emniyet Teşkilatı mensubu görevden uzaklaştırılmıştır” kararı yayınlandı.

Kayseri’de dün geceden bu sabaha kadar Talas Emniyet Müdürü: Fatih Aşıcı (4. Sınıf Emniyet Müdürü), Abdullah Dede (Emniyet Amiri), Murat Coşkun, Murat Saygılı (Komiser) , Komiser Yardımcıları: Cuma Karan, Erkan Demir, Murat Kökan (Komiser Yardımcısı), Osman Nuri Ağkuş, Ersin Güven, Mustafa Bozkurt, Tuncar Kaya, Şükrü Erdoğan, Mustafa Öğüt, Selami Dalkılıç, Erkan Yılmaz, Yalçın Beşiktaş, Necmettin Oktay, Murat Karakaş, Şeffat Torlak, Şaban Dişçeken, Serkan Sapmaz, Osman Bulut (Başpolis) ve 240 polis memuru görevden alındı

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Kayseri

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.