Kia SUV Modelinde Dev Kampanya Rüzgarı! Fiyatı Kimse Böyle Beklemiyordu

Sektördeki rakipleri tarafından dikkat çeken ve rakiplerini geride bırakacak teknolojiyle gelen KİA SUV, fiyatında dev indirime gitti.

Yayınlanma:
Kia SUV Modelinde Dev Kampanya Rüzgarı! Fiyatı Kimse Böyle Beklemiyordu

En sevilen araç sınıfından biri olmayı başaran KİA SUV modelinde dev kampanya ile geldi. Rakiplerini araç modeli güncel fiyat etiketle geri planda bırakmayı amaçlayan KİA, Suv modelinde mutlu olacağınız indirimlere yer verdi. B-suv modelinde bakıldığı zaman piyasada rekabet seviyesi havaya uçmaya başladı. Öyle ki birçok SUV model üreticisi de birbirleri ile kızışan bir rekabet ortamı içerisinde yer almaya başladı. KİA’da onlardan biri olurken hedef kitlesinin çok fazla memnun olacağı KİA SUV indirimli satışını başlattı.

KİA Fiyatıyla Çok Konuşulacak! Rakipleri Şaşırdı!

KİA Stonic modelinde ciddi bir fiyat indirimine girdi. Üretici dev marka tarafından alınan bu karar haliyle rakiplerin de şaşkınlığa uğramasına neden oldu. Şu günlerde Toyota ve Peugeot ani atak yaparak sesini sektörde çok daha fazla duyurmaya başlaması haliyle şirket tarafından da harekete geçilmesi gerektiğini zorunlu kılmaya neden oldu. KİA tarafından baktığımız zaman çok fazla konuşulacak fiyat indirimine de başlanmış oldu. Buna göre diyat indirimine göz atıldığında araç kullanıcıların sevinmesine neden olacak güzel gelişmelere yer veriliyor.

2021-kia-stonic-fiyat-listesi.jpg

Görsel açıdan bakıldığı zaman kullanıcı nezdinde çok dikkat çeken bir tasarıma sahip olmasa da fiyatıyla müşteri ağını genişletecek olduğu bir gerçek. Çünkü araç satın alımı yapmak isteyenlerin şu günlerde daha indirimli şekilde bir araç modelleri kovalamış olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle KİA SUV modeline bakıldığında tasarım açısından rakiplerinden daha geri planda kalmış olsa da fiyatıyla memnun edecek bir atakla geldi.

KİA SUV Manuel ve Otomatik Vitesli Güncel Fiyat Etiket

KİA suv modellerinde manuel ve otomatik vites devrede. Buna göre güncel fiyat etiketinin ne kadar olduğu da makul fiyatlı bir araç satın almak isteyenler açısından bir hayli önemli oluyor. Bu sebepten dolayı KİA SUV manuel ve otomatik vitesli olmak üzere tasarlanan SUV modeli Stonic fiyat listesi 620.000 TL olarak belirlendi.