Kısmetse Olur 13 Mayıs haftanın finalinde kim elenecek? Kısmetse Olur saat kaçta nerede yayınlanacak?

Daha önceden Kanal D ekranlarında yayınlanan, ancak daha sonra yayınlanan KHK ile bazı düzenlemelerin gelmesi ile yayın hayatına internet ortamında devam eden Kısmetse Olur, 13 Mayıs Cumartesi günü, yeni bölümü ile yayınlanacak.

Binlerce izleyicinin büyük bir merakla beklediği Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanı Kanal D’nin internet sitesi üzerinden izleyiciler ile buluştu. Heyecanla beklenen Kısmetse Olur 13 Mayıs Cumartesi haftanın finali bölümünde yine izleyicileri nefes kesen sahneler bekliyor.

Haftanın finali bölümünde tansiyon yine bir an olsun dinmiyor. Son günlerin tartışmalı ismi Melis, Akın hakkında bir konuşma yapar ve ortam Melis’in Akın hakkında söylediği sözler üzerine gerilir. Akın’ın sürekli olarak Adnan ile Didem ilişkisini desteklemesine eleştiride bulunan Melis, onu neyle itham etti? Akın, Melis’in söylemleri karşısında bir şey diyecek mi? Akın sessizliğini ne zaman bozacak?

Akın ile girdiği tartışanın yanı sıra Melis’în İlkay ile arasında bazı gelişmeler yaşanıyor. Peki Melis ile İlkay arasında neler oluyor? Melis, neden İlkay’ın Kemal’den farkı olmadığın yönünde açıklama yaptı? İlkay, Melis’i bu sözlerinden sonra affedecek mi?

Kısmetse Olur’da Eleme Heyecanı Yaşanacak

Kısmetse Olur’un 13 Mayıs günü yayınlanacak yeni bölümünde eleme heyecanı yaşanacak. Elenen isim açıklandığında haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Kısmetse Olur 13 Mayıs Cumartesi Haftanın Finali Bölümüyle kanald.com.tr’de yayınlanacak.

Son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir