Kısmetse Olur 2 Mayıs'ta yayınlanacak mı? Kısmetse Olur finali ne zaman?

Kısmetse Olur haftanın final bölümü ne zaman? Kısmetse Olur'da 29 Nisan akşamı yayınlanmayan haftanın finali bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte yapılan son dakika açıklaması ve detaylar.

Yayınlanma:
Kısmetse Olur 2 Mayıs'ta yayınlanacak mı? Kısmetse Olur finali ne zaman?

Geçtiğimiz gün yayımlanan KHK ile kapatıldığı anlaşılan, ancak sonrasında gelen açıklamalar ile kapatılmadığı ve bazı yaptırımların uygulandığı belirtilen evlilik programları kaldığı yerden devam ediyor.

Evlilik programları ile ilgili dolaşan haberler üzerine Kısmetse Olur programı bir açıklama yapmış ve 29 Nisan akşamı ekranlara gelmemişti. Evlilik programlarının kapatılmadığı kararının alınmasının ardından ise programın yapımcısından bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada Kısmetse Olur'un 2 Mayıs akşamı haftanın finali bölümü ile ekranlara geleceği belirtildi.

Kısmetse Olur Haftanın Finali

Kısmetse Olur'da adayların bir biri arasındaki kavgaları ve tartışmaları bölüme damgasını vuracak. Kısmetse Olur’un yeni bölümünde, tartışmaları ile sürekli gündeme gelen Melis, bir tartışmaya daha imza atıyor. Evde Didem’in sürekli olarak konuşulmasından ve gündem olmasından rahatsız olan Melis, birçok kez haftanın birincisi seçilen Didem hakkında, “Padişahın kızı mısın, kralın kızı mısın, yoksa burada aldığın çeklerden mi bahsediyorsun?” sözlerini söyledi ve Didem’in üzerine gitmeye başladı.

Programa geçtiğimiz haftalarda katılan ve ilk olarak kendisine yakın gördüğü Gamze’ye teklif götüren Enes, reddedilmişti. Bunun sonrasında ise Enes, “Ben Gamze’nin egosunu tatmin edemem.” ifadelerini kullandı  ve yeni aşklara yelken açacağını söyledi.

Öte yandan Onur ise adayların ilişkiler hakkındaki olumsuz yorumları üzerine bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamasında, “Burada birbirimizin yüzüne bakamayacak duruma geldik” diyen Onur, dostlukları gözden geçirebileceğini söyledi.

Kısmetse Olur'dan Final Bölümü Açıklaması

Kısmetse Olur 2 Mayıs'ta Ekranlarda

Kısmetse Olur final bölümü ile 2 Mayıs akşamı ekranlara gelecek.

5haber.com  | Ankara