Kıvanç Tatlıtuğ'lu Aile dizisinden ilk görüntüler geldi

Başrolü Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı Aile dizisinin ilk kareleri yayımlandı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İzleyici tarafından merakla beklenen Show TV'nin yeni dizisi Aile'den ilk kareler...

Yayınlanma:
Kıvanç Tatlıtuğ'lu Aile dizisinden ilk görüntüler geldi

Başrolü Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı Aile dizisinin ilk kareleri yayımlandı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

İzleyici tarafından merakla beklenen Show TV'nin yeni dizisi Aile'den ilk kareler geldi. Daha şimdiden büyük ses getiren yapımın fragmanı henüz paylaşılmadı ancak ilk fotoğraflar geldi.

Uzun zamandır televizyon dizisinde yer almayan Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un birlikte başrollü üstlendiği dizi yakın bir zamanda Show TV'de başlayacak. İzleyici tarafından merakla beklenen yapımın senaryosunu Hakan Bonomo kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız bulunuyor.

İlk kareleri yayımlanan dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Aslan karakterine hayat verecek. Seranay Sarıkaya ise Devin karakterine. İsminden de anlaşılacağı üzere dizi, aile kavramını tüm yönleriyle ele alacak bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Camdaki Kız projesinden ayrılan ünlü oyuncu Nur Sürer de dizide kadrosunda yerini alacak. Aynı zamanda Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan, Levent Ülgen ve Emel Göksu da 'Aile' kadrosunda yer alıyor. 

Yeni diziye yönelik sosyal medya paylaşımları da oldukça dikkat çekti. İlk kareler yayımlandıktan sonra Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ etiketleri sosyal medya platformu Twitter'da Türkiye gündemine girerek TT oldu.

Sevilen her iki oyuncunun hayranları, yakında gelecek olan dizinin ilk karelerine çok sayıda beğeni ve yorum yaptı. İzleyici tarafında diziye dair merak edilenler arasında yayın tarihi oldu, ancak henüz bilinimiyor.