Kızı taciz edilince susan kadın, dolandırılınca polise koştu


Müge Anlı’da skandal olay meydana çıktı.

Dolandırıldım diyerek Müge Anlı’nın sunduğu programa katılan ve kendini mağdur gibi gösteren kadın sakladığı skandal ortaya çıktı.

Kaçtığı adamın kendini dolandırdığını söyleyen Ayfer Yaralı, Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programa katıldı. Programa katılan , Müge Anlı’dan yardım isteyen kadın bir skandalı saklıyormuş.

Almanya’da hayatına devam eden ve evli olduğunu söyleyen Ayfer Yaralı, sosyal medyadan biri ile tanıştı. Onun için Türkiye’ye gelen Yaralı, internet üzerinden tanıştığı adamla aynı evde yaşamaya başladı.

Yaralı Müge Anlı’da yaptığı açıklamada, kaçtığı kişinin kendinden 20 bin Euro para aldığını ve ortadan kaybolduğunu söyledi.

Kadını dinleyen ve ona yardımcı olmaya çalışan Müge Anlı, bir skandalla karşı karşıya kaldı.

Ayfer Yaralı, beraber yaşadığı Nazmi isimli kişinin 12 yaşındaki kızının odasına girmeye çalıştığını ve kızını taciz ettiğini programda söyledi.

Bu skandalı söyleyen kadının sözleri üzerine Müge Anlı , “Polise şikayette bulundun mu?” sorusunu sordu. Kadın hayır cevabını verince Müge Anlı kadına sert tepki gösterdi.

DOLANDIRILMASA GİTMEYECEKMİŞ

Dolandırıldıktan sonra polise gittiğini söyleyen kadın, taciz olayını burada anlattığını ifade etti. Bu açıklama sonrası Müge Anlı, “Adam seni evden atmasa o evde oturacaktın” dedi.

Kızı için polise gitmeyen , ama dolandırılınca emniyete koşan kadına sinirlenen Müge Anlı, onu stüdyodan kovdu.

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.