Loura Carter Hamile Olduğunu Çırılçıplak Fotoğrafını Paylaşarak Açıkladı


Laura Carter, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafı ile dünya magazin gündemine oturmayı başardı. Carter, çırılçıplak şekilde paylaştığı fotoğrafı ile hamile olduğunu takipçilerine açıkladı.

Bu aralar moda ve magazin dünyasını annelik heyecanı sardı. Günümüzün en gözde modelleri, şarkıcıları, reality show starları birer birer bebeklerini kucaklıyor veya bebeğini kucağına almayı bekliyor. Ağzı burnunda anneler de bu heyecanlarını, yeni trend olan çırılçıplak fotoğrafları ile açıklıyor.

İlk olarak; 1991 senesinde Demi Moore’un başlattığı hamileyken dergi kapağı olma akımı, günümüze kadar pek çok ünlü kadınla devam etti ve sosyal medya hesapları üzerinden devam ediyor. Ama onların asıl önemli özeliği hamile ve çıplak olmaları. Hamile bir kadın bedeninin nasıl da estetik gözüktüğünü onlar sayesinde öğrendik.

Bunun ardından çıplak şekilde fotoğraflarını paylaşarak hamile olduklarını açıklayan ünlüler şu şekilde;

Cindy Crawford, Monica Bellucci,Britney Spears, Eva Herzigova, Christina Aguilera, Paula Patton, Mariah Carey, Jessica Simpson, Kourtney Kardashian, Blac Chyna, Ciara, Serena Williams, Candice Swanepoel derken, hamileyken soyunanlar kervanına son katılan isim Reality show starı Laura Carter.

İşte Loura Carter’in o paylaşımı

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.