Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi memur alımı! Mülakat yok!

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi memur alımı gerçekleştiriyor. Mülakatsız bir şekilde yapılacak olan alımlarda başvuru şartları resmen duyuruldu.

Yayınlanma:
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi memur alımı! Mülakat yok!

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi yayınlamış olduğu ilana göre kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu memur alımı yapacaktır. Üniversite kadrosunu güçlendirmek ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla yapılacak olan alımlar için mülakatınız atamalar gerçekleşecektir. 2 destek personeli ve bir mühendis alımı kadrosunda yapılacak olan alımlar için başvurular Resmi Gazete üzerinden yayınlanmış olan kılavuza göre başlamıştır.

Başvuru Şartları Kılavuzla Açıklandı

Destek Personeli Alımı için; Üniversitenin idari birimlerinde görev yapmak üzere profesyonel personeller aranmaktadır. Üniversitenin günlük işleyişine destek verecek ve çeşitli departmanlarda destek hizmeti sağlayacak şekilde görevlendirmeler yapılacaktır. Bu kadro için adayların vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlaması ve destek personeli pozisyonları için gerekli olan nitelikleri taşıması gerekmektedir.

2023/04/28/personel-3.jpg

Ayrıca adaylardan organizasyon yetkinliğinin yüksek olması ve takım arkadaşları içerisinde uyumlu çalışması beklenmektedir. Bu kadro için adaylardan en az lise mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme sınavından 60 taban puanı almış olması istenmektedir. Aşçı ve doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi pozisyonlarında alım yapılacaktır.

Mühendis Alımı için: KPSS 70 Başvuru yapmak isteyen adayların bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği mezunu olması gerekmektedir. Güncel olmak kaydıyla en az 2 güncel programlama dillerini bilmeniz gerekmektedir.

2023/04/28/personel-4.jpg

Üniversite Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Burdur ilinde bulunan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ilanına başvurular 23 Mayıs 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Yukarıda verilen şartları taşıyan adaylar başvurularını 7 Haziran 2023 tarihi de dahil olmak üzere Üniversitenin Rektörlüğüne Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir.

Alımlar KPSS puan sıralamasına göre yapılacak olup adaylar herhangi bir mülakat aşamasına tabi tutulmayacaktır.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler