Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi memur alımı ilanı!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi memur alımı yapıyor. Resmi Gazete'de ilana ilişkin tüm detaylar verildi. Başvuru şartları ve alım yapılacak kadrolar duyuruldu.

Yayınlanma:
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi memur alımı ilanı!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 81 ilden başvuruların kabul edileceği devlet memuru alımı için ilana çıktı. Yayımlanmış olan başvuru kılavuzuna göre 16 erkek güvenlik görevlisi, 7 kadın güvenlik görevlisi, 1 programcı, bir restoratör, 1 inşaat teknikeri, 1 makine teknikeri, 1 elektrik, elektronik teknikeri, 1 klima teknisyeni, 2 şoför 4 destek personeli ve 2 temizlik personeli alımı yapacaktır.

Üniversite Personel Alımı İlanı için Gerekli Olan Müracaat Şartları Nedir?

23 güvenlik görevlisi alımı: Adayların herhangi bir önlisans mezunu olması yeterlidir. İlanın başvuru tarihi itibariyle silahlı veya silahsız özel güvenlik kartına sahip olmanız gerekir. Son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış ve koruma güvenlik görevlisi olarak en az bir yıl mesleki deneyime sahip olan adaylardan alım gerçekleşecektir. KPSS P 94 taban 60 puan istenmektedir.

2023/04/28/personel-10.jpg

1 programcı alımı: Lisans düzeyinde bilgisayar programcılığı, bilgisayar programlama teknolojisi ve programlama, web teknolojileri ve programlama, multimedya ve network teknolojisi, bilgi teknoloji güvenliği, bilgisayar programcılığı veya internet bilgisayar programcılığı bölümü mezunu olmanız yeterlidir. Üniversite bünyesinde tüm yerleşkeler de istihdam sağlanacaktır. KPSS P 3 70 puan taban puan olarak açıklanmıştır.

1 restoratör alımı: Lisans düzeyinde sanat eserleri, konservasyonu ve restorasyonu veya kültür varlıkları koruma ve onarım bölümlerinden mezun olmanız gerekmektedir. Bir yıl deneyimli olan ve laboratuvar çalışma şartlarında çalışmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmayan adaylardan alım yapılacaktır. KPSS şartı aranmamaktadır.

1 inşaat teknikeri alımı: Önlisans inşaat, inşaat teknikerliği, inşaat teknolojisi veya yapı inşaat bölüm mezunlarından alım gerçekleşecektir.

1 Makine teknikeri alımı: Adayların makine ön lisans programından mezun olmuş olması ve makine teknikeri olarak bir yıl çalışmış olması istenmektedir.

1 Elektrik, elektronik teknikeri alımı: Meslek liselerinde okutulan elektrik bölümlerinden birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Zayıf akım elektrik tesisatı alanında bir yıl çalışmış adaylardan alım yapılacaktır.

1 Klima teknisyeni alımı: Tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanından lise mezuniyetine sahip olan ve aynı alanda bir yıl deneyimli olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

2 şoför alımı: Adayların otobüs şoförlüğü, otobüs şoförlüğü, kaptanlığı, ön lisans mezunu olması yeterlidir. E sınıfı sürücü belgesi, SRC – 2 belgesi ve psiko-teknik belgesi istenmektedir.

2023/04/28/personel-5.jpg

4 destek personeli alımı: En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş, 36 yaşından gün almamış olan adaylardan alım yapılacaktır. 2022 KPSS P 94 puan türünde 50 taban puanını almış olmanız gerekmektedir.

2 temizlik personeli alımı: Üniversitenin iç ve dış alanlarında temizlik görevine görevlendirilmek üzere lise veya dengi okullardan mezun olmuş 2 kadın temizlik personeli alımı yapılacaktır. P 94 puan türünde 50 veya üzeri puan almış olmanız gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

3 – 17 Temmuz 2023 tarihleri arasında başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru belgeleriyle birlikte Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen veya vekalet ile başvuru yapabilirsiniz. Deprem nedeniyle OHAL ilan edilen illerde posta yolu ile yapılacak olan başvurular kabul edilecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler