Nakit İhtiyacı Olanlara Akbank Müjdesi Geldi! 20 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı Sağlanacak!

Nakite ihtiyacı olan Akbanklılara müjdeli haber geldi. Akbank, yeni mobil abonelere 20 bin lirası ihtiyaç kredisi ve 20 bin lirası nakit avans olmak üzere toplam 20 bin lira faizsiz kredi verecek.

Yayınlanma:
Nakit İhtiyacı Olanlara Akbank Müjdesi Geldi! 20 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı Sağlanacak!

Akbank, kış aylarında daha da önemli olan nakite önemli bir hamle yaptı. Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, mobil uygulama üzerinden Akbank'a yeni üye olanlara "sıfır faizle" 20 bin lira kredi verilecek.

Sıfır Faizli Kredi İçin Hangi Koşullar Geçerlidir?

  • Kampanya 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir.
  • 10.000 lira ihtiyaç kredisi ve 10.000 lira nakit avans olmak üzere toplam 1.000 lira ile 20.000 lira arasında sıfır faizli kredi kullandırılmaktadır.
  • Başvurular, Akbank tarafından yapılacak kredi uygunluk kontrolünden sonra onaylanacaktır.
  • Daha önce %0 ve %0,99 faiz oranları ile Akbank mobil kredi kullanmış olan hiç kimse bu krediyi kullanamayacak.

Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank üye olun menüsünden yapacağınız işlemler tamamlandıktan ve Akbank müşterisi olduktan sonra yukarıda belirtilen nakit avans ve ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. Akbank Mobil uygulaması, Android işletim sistemli cihaz kullanılıyorsa "Play Store"dan, iOS işletim sistemli cihaz kullanılıyorsa "AppStore"dan hızlı ve kolay bir şekilde indirilebilir.

toki-para-iadesi-nasil-alinir-toki-para-iadesi-alma-2022-1671095073-7592-1.webp

Akbank Taksitli Faizsiz Nakit Avans Fırsatı

Akbank Mobil üzerinden banka müşterisi olan kişiler için 10.000 TL'ye varan faizsiz kredi imkanının yanı sıra, 10.000 TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans da sağlanıyor. Söz konusu kampanya 31 Ocak tarihine kadar devam edecek. Kampanya ile ilgili Akbank'ın internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 20.02.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması halinde kampanyadan faydalanabilecekler. Sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasının vade süresi de belli oldu. Akbank, sıfır faizli taksitli nakit avans için vade süresinin 6 ay olduğunu açıkladı. Sıfır faizli taksitli nakit avans ve sıfır faizli kredi kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişiler, Akbank'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.