Ortaköy’deki Saldırıda Hayatını Kaybeden Mustafa Sezgin Seymen’in Cenazesi Trabzona Getirildi

İstanbul Ortaköy’de bulunan gece eğlence mekanına yönelik önceki gece gerçekleştirilen terör saldırısında hayatını kaybedenlerden 32 yaşındaki Mustafa Sezgin Seymen’in cenazesi memleketi Trabzon’a getirildi.

Yılbaşı gecesi İstanbul’da ünlü bir gece kulübünde gerçekleştirilen terör saldırısında hayatını kaybedenlerden Mustafa Sezgin Seymen’in cenazesi, bugün akşam saatlerine doğru uçakla Trabzon’a getirildi. Seymen’in cenazesini havaalanında ailesi ve yakınları karşıladı. Cenazenin araca konulması sırasında büyük acı yaşayan akrabalarından bazı kadınlar fenalaştı. Seymen’in cenazesi buradan, yarın toprağa verileceği Sürmene ilçesine götürüldü.

Yaklaşık 2 yıldır Ordu’da sigortacılık yaptığı ve kısa süre önce Sezen Arseven ile nişanlandığı belirtilen Seymen’in yılbaşı gecesi eğlenmek için nişanlısı ile birlikte Reina’ya gittiği öğrenildi. Saldırıda nişanlısını kaybeden Sezen Arsevein’in sosyal medyada yayınladığı mesaj, okuyanları duygulandırdı. Nisanlısı ile birlikte çektirdiği fotoğrafını sayfasına koyan Arseven mesajında da şu ifadelere yer verdi:

“Beraber gittiğimiz yerden sensiz dönüyorum. Bana en güzel bakanımmm
Beni en çok sevenimm
Aşk dolu olanım
Uykumda bile beni öpenim
Artık biz resimlerde kaldık
Beni hep görmek istediğin sürmede beklicem,
Biz yarım kaldık.. eşim, hayat arkadaşımı sevdiğimi aşkımı kaybettim.”

5haber.com  | Trabzon
DHA

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir