Ramazanın ayı resimli Cuma mesajları (Anlamlı Cuma SMS mesajları 2017)

Cuma gününün gelmesi ile birlikte sevdiklerinin mübarek Cuma gününü kutlamak isteyen vatandaşlar, sevdiklerinize ve yakınlarına gönderebilecekleri en güzel ve anlamlı Cuma mesajlarını araştırmaya başladı.

Mübarek Cuma gününün gelmesi ile birlikte Müslümanlar, Ramazan ayının ilk Cuma gününde sevdiklerine mesajlar göndererek onların Cuma gününün kutluyor. İşte en güzel ve anlamlı Cuma günün mesajları.

# Haddini bilen, gönül aynası temiz, mahşerde beraat edip yüzü nurla dola kullarından eyle bizleri Ya Rabbım. Amin. Cumanız mübarek olsun.

# Herkesin, tüm kardeşlerimin ve ailemin Cuması mübarek olsun. Rabbım herkese şifa versin, en güzel gününüz gülümsemelerle sonlansın. Hayırlı ve nurlu cumalar.

# Kalbinizden geçen tüm dualar, dilinizde kabul olarak arşı alaya çıksın. Hayırlı ve nurlu cumalar.

# Rabbım; inancımızdan ötürü bizi zillete düşürmeye gayret edenlere fırsat verme. Bizleri İslamın ve bayrağın yolundan ayırma. Hayırlı Cumalar.

# Ya Rabbi; gönlümün tesbihine umut boncukları dizdim. Her bir iç çekişte af diyerek sığındım rahmet ve mağfiretine. Hayırlı Cumalar.

# Allah’ın nuruyla, ümmetine selam gönderen gül yüzlü nur Peygamberimizin (S.A.V.) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı ve nurlu Cumalar.

# Bu mübarek cuma gününün tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum…

#Allah vücutlarınıza, tiplerimize ve şekillerinize bakmaz. Fakat Allah kalplerinize bakar. Cumanız mübarek olsun. Hayırlı cumalar.

# Allah’ın selamı rahmeti ve bereketi üzerimize olsun. Günümüz aydın, cumanız mübarek olsun. Hayırlı cumalar.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir