Şelpe Yöntemi İle Çalınan Enstrüman Nedir? Elle Çalınan Enstrüman

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı Atv ekranlarında binlerce izleyici ile buluştu. Yarışmada sorulan soru binlerce izleyiciyi düşündürmeye başladı. Sorunun cevabı haberimizde.

Yarışma devam ederken sorulan bir soru binlerce meraklı izleyici tarafından internet üzerinde araştırılmaya başlandı. Binlerce izleyici, sorunun cevabını internet üzerinden araştırırken, seyirciler tahminde bulunduğu sorunun cevabı haberimizde. İşte Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan sorunun cevabı.

SORUNUN CEVABI: Bağlama

Binlerce izleyiciyi her hafta ekran başına kilitleyen Atv’nin genel kültür bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster (eski adıyla Kim 500 Milyar İster) yarışmasını Kenan Işık’ın beyin kanaması geçirmesi sonrasında çok sayıda farklı sunucu ve ünlü isim sundu. Bu isimlerden Selçuk Yöntem uzun bir süre programın sunuculuğunu yaptı. Geçtiğimiz ay ise kanal aldığı kararla Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu olarak ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ı getirdi.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, sıcak gelişmelerden, kamu haberlerinden, Türkiye haberlerinden, yerel haberlerden, politika haberlerinden, kültür ve sanat haberlerinden, ekonomi haberlerinden, yaşam haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir