Şenay Aybüke öğretmenin söylediği son türkü yürekleri dağladı


Bugün acı haber Batman’dan gelmişti. Batman’ın Kozluk İlçesinde bölücü terör örgütü PKK’lı teröristler, gasp ettikleri araçla önce ilçe merkezinde Belediye Başkanının bir yakınının kullandığı araca uzun namlulu silahlarla saldırdı.

Bölücü örgüt üyesi teröristler bu saldırının ardından patlayıcı yüklü aracı, Bekirhan beldesindeki jandarma karakolunun önünde sürdü ve hain saldırıyı burada gerçekleştirerek aracı patlattı.

Genç Öğretmen Aybüke Hayatını Kaybetti

Hainlerin ilçe merkezinde uzun namlulu silahla Belediye Başkanın içinde olmadığı ve yakınının kullandığı özel aracına yönelik gerçekleştirdiği saldırıda, olay yerinden başka bir araçla geçen ve Ekim 2016’da ilçeye müzik öğretmeni olarak ataması yapılan 23 yaşındaki Şenay Aybüke Yalçın, kör kurşunların hedefi olmuştu. Yalçın, kaldırıldığı İlçe Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Tedavi altına alınan Şenay Aybüke öğretmen, doktorların yaptığı müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

Söylediği Son Türkü Yürekleri Dağladı

Müzik öğretmeni Yalçın’ın söylediği türkü yürekleri parçaladı. Genç öğretmenin seslendirdiği, Mağusa Limanı adlı Videoyu izleyenler, terör örgütüne lanet getirdi.

İşte Söylediği O Türkü

Son dakika haberleri 5haber’de.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.