Sherlock 4. Sezon 1. Bölümü Nasıl İzlerim? Sherlock Yeni Sezon


Uzun bir süreden bu yana sabırsızlıkla beklenen yabancı sizi Sherlock’un yeni sezonunun ilk bölümü yayınlandı.

Her yıl 3 bölüm çekerek dizi sektörüne farklı bir soluk kazandıran yabancı dizi Sherlock, yılbaşı gecesinde yeni bölümü ile ekranlara geldi. Tlc kanalında İngiltere ile eş zamanlı olarak yayına giren Sherlock 4. sezon 1. bölümü, izleyicileri yine kendisine hayran bıraktı.

Dünya genelinde milyonlarca takipçi tarafından sabırsızlıkla beklenen dizinin yeni bölümü yılbaşı gece yarısından sonra saat 01.00’da İngiltere’de yapılan yayını ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de yayınlandı. Dizinin yeni sezon ilk bölümünün yayınlanmasının ardından diziyi televizyonda izleyemeyen binlerce takipçi, dizi sitelerine akın etti. Tv’de izleyemedikleri yeni bölümü internette izlemek isteyenler, burada da bir sorunla karşılaştı.

Geçtiğimiz gün İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi tarafından alınan bir kararla, birçok dizi sitesi, erişime engellendi. Bu gelişme sonrasında diziyi hangi siteden izleyeceklerini bulamayan takipçiler, hangi sitelerin kapanmadığını ve yabancı dizileri yayınladığını araştırmaya başladı. Bizde 5haber.com ekibi olarak yeni sezon ilk bölümünü izleyebileceğiniz bir kaç adres bulduk.

Sherlock Konucu

3 yıl önce yayınlandığı ilk bölümünden bu yana büyük bir izleyici kitlesi tarafından her bölümü ayrı bir heycanla beklenen Sherlock’un yeni sezonu da başladı.

Sir Artur Conan Doyle’nin eşsiz eseri olan Sherlock Holmes’in günümüz uyarlamasını anlatan Sherlock, kitapta anlatılan ünlü dedektif Sherlock, günümüzde yaşasaydı olayları nasıl çözerdi sorusu üzerinden hareket edilerek uyarlandı.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


“Sherlock 4. Sezon 1. Bölümü Nasıl İzlerim? Sherlock Yeni Sezon” için 2 cevap

  1. Bu sitelerdede yayım yok yada kaldırılmış başka kullanılabilir site öneriniz var mı ?

  2. TLC bölüm yayınlamasını kaç saat sonra yapıyor bilginiz var mıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.