Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi personel alımı yapıyor

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Farklı kadrolarda yapılacak olan alımlarda müracaat sürecine ilişkin tüm detaylar paylaşıldı...

Yayınlanma:
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi personel alımı yapıyor

Üniversite bünyesin de ve bağlı olduğu idari birimler de ihtiyaç doğrultusun da istihdam etmek üzere 3 büro personeli, 1 tekniker, 1 programcı, 2 sistem programcısı ve 1 uçak bakım ve kontrol makinisti alımı yapılacaktır.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şartları Belli Oldu

Büro personeli alımı şartları: 1 önlisans, fotoğrafçılık ve kameramanlık, fotoğraf ve fotoğrafçılık bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. En az bir yıllık deneyimli olmanız ve 2022 KPSS P93 puan türünde 60 veya üzeri puan almış olmanız gerekmektedir.

1 lisans, insan kaynakları veya insan kaynakları yönetim mezunlarından alım yapılacaktır. KPSS 60 puan şartı bu kadro için de geçerlidir.

2023/04/28/personel-3.jpg

1 önlisans bilgisayar teknolojileri, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilgi teknolojileri, yönetim bilişim sistemleri veya bilgisayar sistemleri ve teknolojileri bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. 26 yaşından gün almış olanlar başvuru yapamayacaklardır.

1 tekniker alımı: Meslek yüksekokullarında bilgisayar programcılığı, bilgisayar, programlama, bilgisayar teknolojisi ve programlama ve teknolojileri programlama veya. Bilgisayar teknolojileri programcılığı bölümü mezunu olmak gerekmektedir. Programlama teknikerliği alanında 5 yıl mesleki tecrübeye sahip olmanız istenmektedir. KPSS P93 puan türünde 65 ve üzeri puan almış olmanız istenmektedir. Ayrıca bu kadro için 40 üst yaş sınırı aranmaktadır.

1 programcı alımı: Yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, bilgisayar ve öğretim teknolojileri, elektronik mühendisliği, bilişim sistemleri mühendisliği mezunu olmanız yeterlidir. KPSS P3 puanınızın 50 ve üzeri olması gerekmektedir.

2 sistem programcısı: Yazılım mühendisliği veya bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

2023/04/28/personel-5.jpg

1 uçak bakım ve kontrol makinisti: Hava direk elektrik ve elektroniği, uçak elektriği, uçak, elektrik ve elektronik uçak, elektrik ve elektroniği, uçak, elektrik, elektronik veya uçak elektroniği bölümü mezunlarından en az 2 yıl olmak kaydıyla iş tecrübesi olanlardan alımlar gerçekleşecektir. Ayrıca ilgili bölümlerinden lisans derecesinde mezuniyetinin olması gerekmektedir.

Üniversite Devlet Personeli Alımı İlanına Müracaatlar Başladı!

Yayımlanmış olan Resmi Gazete güncel ilanına göre başvurular başlamıştır. Başvurularınızı 26 Mayıs 2023 tarihi de dahil olmak üzere Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesine şahsen yapmanız gerekmektedir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler