Şubeye Gitmeden Nakit Alabileceksiniz! O İki Banka Kredi Hamlesini Yaptı!

Ödemelerin Ziraat Bankası ile yapılacağını bir banka daha onayladı. Bankalar 50 bin liralık kredi ödemesinin başladığını net bir şekilde açıkladı. Ayrıntılı bilgi haberimizde...

Yayınlanma:
Şubeye Gitmeden Nakit Alabileceksiniz! O İki Banka Kredi Hamlesini Yaptı!

Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası'nın başlattığı internet bankacılığı kredilerini nakit olarak ödeyenlerin aynı gün parasını alacağı bildirildi. Ocak ayı sonuna kadar devam eden bu kampanyalar sayesinde Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası belirli tüketiciler için sorunsuz bir şekilde kredi kullandırabilmektedir. Bu iki kurumun açıkladığı kredi paketlerinde yer alan şartlar da hızlı bir şekilde merak konusu oldu.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Ziraat Bankası'ndan kredi başvurusunda bulunmak isterseniz, başvuru formunu doldururken ihtiyaç kredisi koşullarına uymanız koşuluyla bu bankanın Ziraat mobil uygulaması üzerinden alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilir ve ihtiyaç kredinizi çekebilirsiniz. İşlem sonuç bilgisi ile kullandırılan krediler, Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden yapılan talepler için 5 dakikada hesaplara aktarılarak kullanımınıza sunulur.

62cabe60ea383486568efeec.webp62cabe60ea383486568efeec.webp

Ziraat Bankası aracılığıyla kredi başvurusunda bulunurken, banka şubelerine uğramadan işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilir, ihtiyaç duyduğunuz her an kredi alabilirsiniz. Kredi işlemlerini gerçekleştiren kişiler banka müşterisi ise Ziraat Bankası şubelerinden birine giderek belirli bir müşteri temsilcisinden İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu talep etmeniz durumunda işlemler aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Banka şubelerine gitmeden kredi kullanmak ve işlemlerini tamamlamak isteyen Ziraat Bankası müşterileri, Ziraat Bankası şubelerinin yanı sıra internet bankacılığı uygulamaları aracılığıyla da haftanın 7 günü hızlı ve kolay bir şekilde kredi kullandırabilmektedir. Ziraat Bankası üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilir, emeklilik hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek her an ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

toki-para-iadesi-nasil-alinir-toki-para-iadesi-alma-2022-1671095073-7592.webp

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası mobil bankacılık üzerinden de kredi programları yapmaktadır. Kredi başvurusunda bulunan ve bu bankada hesabı bulunan kişiler internet bankacılığı ve 75.000 Türk Lirasına kadar internet üzerinden kredi kullanabilmektedir. Daha önce bu bankanın kredi veya banka kartını kullandıysanız banka size özel kredi seçenekleri de sunuyor. Onaylanan kredileriniz anında Yapı Kredi banka hesabınıza aktarılır.