Süleyman Demirel Üniversitesi 110 geçici işçi alımı yapıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir ilan yayımlandı. DPB üzerinden yayımlanan personel alım ilanında Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü bünyesinde geçici olarak istihdam edilmek üzere 4’ü engelli, 2’si eski hükümlü olmak üzere toplamda 110 geçici işçi alımı yapılacağı belirtildi.

DPB üzerinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Üniversitemiz Rektörlük Makamından alınan Olura istinaden Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğüne, Üniversitemiz yerleşkelerinin yeşil alanların bakımı ve bu alanlara seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi için çalışanların yetersiz olması sebebiyle 90 gün süreyle (Temmuz-Ağustos- Eylül) Aylarında kampanya ve mevsimlik işçi alımı yapılacaktır.

# Alacağı kampanya ve mevsimlik işçi pozisyonu için gerekli sözlü mülakat veya kura çekimini Üniversitemiz kendi yapacaktır,

# Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

# Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında, Noter huzurunda kura çekimi 26.05.2017

# Sözlü mülakat 12.06.2017 Pazartesi ve 13.06.2017 Salı günleri saat 09.00’da yapılacaktır.

# Üç Aylık Geçici İşçi statüsünde çalıştırılacaktır.

# Üniversitemiz Park ve Bahçeler Biriminde, 03 Temmuz 2017 tarihinden itibaren geçici işçi statüsünde 90 gün çalıştırılacak olan toplamda 110 işçidir.”

İlana başvuruda bulunabilmek için 18 yaşından gün almış olmak gerekmektedir.

Son dakika haberlerinden, personel alım ilanlarından, kamu haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir