TEİAŞ En Az Lise Mezunu 111 İşçi Alımına Nasıl Başvuru Yapılır? (Alım Yapılan İller)

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. tarafından yayımlanan personel alım ilamına başvurular alınmaya başladı.

TEİAŞ tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanını geçtiğimiz hafta siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmıştık.İlanın yayımlanmasının ardından ise ilgili ilana başvurular başladı. İşte ilanın detayları, alınacak personellerin illere göre dağılımı ve diğer detaylar.

TEİAŞ tarafındnan yayımlanan personel alım ilanında şu ifadelere yer verildi;

Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 98 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik – Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü – Yüksek Gerilim Sistemleri – Endüstriyel Bakım Onarım mezunu) ve 13 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik –Haberleşme Sistemleri – Otomasyon Sistemleri mezunu) olmak üzere toplam 111 Teknisyen alınacaktır.

İşe alınacak Teknisyenlerin çalıştırılacağı işyeri, ili ve sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 16.01.2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.”

İlgili ilana başvuruda bulunacak olan adayların başvuru süresi içinde, İŞKUR Bölge müdürlüklerine başvurusunu yapması gerekmektedir. Başvuruları ilanın, İŞKUR’da yayımlanmasından 10 gün sonrasına kadar alınır.

Alım Yapılacak İller ve İstihdam Şekli

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, kamu haberlerinden, kamu personeli alım ilanlarından, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir