Tosic’in Eşi Jelena Karleusa Van Persie’ye Küfür Etti | Son Dakika

Olaylı Beşiktaş Fenerbahçe karşılaşması sonrasında iki taraftan da açıklamalar bir bir gelmeye başladı.

Hakem hatalarından yakınan Beşiktaşlıların en büyük tepkisi hakem Ali Palabıyık ve Fenerbahçeli futbolcu Robin Van Persie’ye oldu. Maç sonrası en büyük tepkiyi ise Van Persie’ye Tosic’in eşinden geldi. Tosic’in karısı, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşım ile Hollandalı Van Persie’ye küfür etti.

Fenerbahçe’nin Beşiktaş’ı 1-0 mağlup ettiği Türkiye Kupası son 16 turu maçında Dusko Tosic ile Robin van Persie arasında yaşananlar geceye damga vururken, Tosic’in eşi Jelena Karleusa, twitter hesabından Van Persie’ye küfretti. Hollandalı futbolcuya İngilizce küfreden Karleusa, “Onun bacağını kırın” ifadesini de kullandı. İşte o paylaşım.

DUSKO TOSIC'IN ESI JELENA KARLEUSA'DAN ROBIN VAN PERSIE'YE KUFUR (ISTANBUL DHA)

Fikret Orman: Tosic’in Yaptığı Doğru Hareket Değildi

“Geçenlerde de söyledim, bizim için önemli bir maç değil ama Fenerbahçe ile oynadığımız için önemli oldu. Her zaman söylüyorum, futbol sahada oynanan bir oyun. Bunu yöneticililerin germesi çok doğru bir şey değil. Oyuncular da gerildi, gereksiz bir gerginlik oldu. Bu da tabi bize riayet etti. Çok da önemli bir şey değil. Süt kupası bu netice itibariyle. Biz ligde lider olarak devam ediyoruz. Şampiyonluğu da alacağız, kimsenin şüphesi olmasın.

İlk defa da Fenerbahçe ile Beşiktaş maç yapmıyor. İlk defa da kazanıp kaybettiğimiz bir maç değil. İnsanlar tabii ki üzülüyorlar ama Fenerbahçe ile oynadığımız için üzülüyorlar. Şu maçı başkasıyla oynadığımız zaman o kadar önemli bir maç değildi. Çok da bizim için önemli değil, biz önümüze bakıyoruz. Biz lideriz ve Allah’ın da izniyle üçüncü yıldızı takacağız.

Hakem Değerlendirmesi

“Hakemin performansını nasıl buldunuz?” şeklindeki soru üzerine ise Orman, “Hakeme bakmayacağız. Tosic’in yaptığı takımı 10 kişi bırakmaktı. Doğru bir hareket değildi. Biz kendimize bakacağız. Hakemin performansı da düşüktü ama çok gergin bir maçtı” yanıtını verdi.

5haber.com  | Ankara
DHA

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir