Türk Hava Yolları Kadrolu Alım Yapacak! Türk Hava Yolları Personel Alım Süreci ve Başvuru Detayları

Kabin memuru ve hostes olarak çalışmak isteyenler Türk hava yollarının da alımlarını merakla takip ediyor. Türk Hava yolları tarafından da kadrolu alım yapılacak olduğuyla ilgili ilan geldi. İşte koşullar.

Yayınlanma:
Türk Hava Yolları Kadrolu Alım Yapacak! Türk Hava Yolları Personel Alım Süreci ve Başvuru Detayları

Türk Hava Yolları kadrolu memur alımlarına yer verecek. Böylelikle Türk Hava yolları bünyesinde sorunsuz şekilde çalışmak isteyenler başvurularını yapmaya başlayacak. Türk Hava Yolları ile bundan sonra en hızlı şekilde başvurularınızı yaparak anında kadrolu şekilde iş sahibi olma şansına sahip olabilirsiniz. Türk Hava Yolları tarafından kadrolu alımla ilgili açıklama yapıldı. Başvurularda KPSS şartı aranıp aranmayacağı sorgulanan konuların başında yer alıyor. Fakat başvurulara göz atıldığında KPSS şartı aranmayacak olması da başvuru yapacak adaylar tarafından sevindiren detaylardan biri olacak.

Türk Hava Yolları Part Time Personel Alımı Yapıyor!

Türk Hava Yolları şirketi tarafından ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla alımlar yapılmaya devam ediliyor. Türk Hava Yolları part time personel alımı yapacak olduğunu duyurdu. Böylelikle part time şeklinde çalışmak isteyenler şirketin alımlarıyla ilgili olarak incelemeler yapmaya başladı. İş sahibi olmak isteyenler açısından son dönemde bu tür açılan ilanların bir hayli önem arz etmiş olduğunu söylemek mümkün. Bu sebepten dolayıdır ki Türk Hava Yolları tarafından part time alımın yapılacak olduğunun haber edilmesinden sonra detaylar da fazlasıyla merak ediliyor.

Türk Hava Yolları part time alımlarına göz atıldığı zaman lisans 3. ve 4. sınıf öğrencisi olanların başvuracak olduğu söylendi. Alımlar ile ilgili olarak aranacak şartların neler olduğuna göz atıldığında ;

  • T.C Vatandaşı olmak ve mavi karta sahip olunması
  • En az 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin 3. ve 4. sınıfında okuyor olmak
  • Kurumun Ankara’da bulunan ofisin de en az 2 gün tam zamanlı şekilde çalışabilecek olması
  • Girecek oldukları İngilizce sınavında başarılı olunması

Tüm bu detaylar kapsamında bakıldığında adayların, başvuru sürecinde istenen şartlara uygun olmaları halinde işe alınacak olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle başvuru sırasında aranan koşullara dikkat etmelisiniz.