Ünlü Oyuncunun Eski Halinden Resmen Eser Kalmadı! Bir Anda 28 Kilo Verdi!

Bir Aile Hikayesi isimli diziyle ismini büyük bir izleyici kitlesine duyuran Elçin Afacan bir yıla yakın sürede toplamda 28 kilo verdi. Daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için kilo verme kararı aldığını dile getiren ünlü oyuncu; “Kilolu halimle kesinlikle mutsuz değilim. O halimi de yeni halimi de oldukça seviyorum.” sözlerini dile getirdi.

Yayınlanma:
Ünlü Oyuncunun Eski Halinden Resmen Eser Kalmadı! Bir Anda 28 Kilo Verdi!

Şimdilerde Çöp Adam isimli dizide rol alan Elçin Afacan yeni haliyle izleyicileri bir hayli şaşırttı. 2019 yılı içerisinde yayımlanmış olan Bir Aile Hikayesi dizisindeki Beste rolü için toplamda 20 kilo alan oyuncu, diyetisyen yardımı ile fazlalıklarına veda etti. Şeker, karbonhidrat ve glüteni hayatından tamamen çıkarmış olan ünlü oyuncu bir yıla yakın sürede toplamda 28 kilo verdi.

Sebze ve et ağırlıklı beslenen ve günde en az muhakkak 10 bin adım atan ünlü oyuncu böylelikle kilolarından hızlı bir şekilde kurtulduğunu dile getirdi. Elçin Afacan daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için kilo verme kararını aldığını aktardı. “Kilolu halimle de kesinlikle mutsuz değildim. O halimi de yeni halimi de gerçekten çok seviyorum. Önceki dizi için almış olduğum 20 kiloyu daha sağlıklı bir kişi olabilmek için verirken biraz daha fazla vereyim diye düşündüm.” sözlerini dile getirdi.

kdfgg.jpg

Günde En Az 10.000 Adım Atarak 28 Kilo Verdim

Sebze ve et ağırlıklı beslendiğini aktaran ünlü oyuncu Elçin Afacan bu dengeli beslenmenin yanı sıra günde en az 10.000 adım attığında da aktardı. Sağlıklı bir şekilde yaşamak için kilo verdiğini dile getiren ünlü oyuncu şimdilerde Çöp Adam dizisinde kendine hayran bıraktırıyor. Herkesi ekran başına kilitleyen Çöp Adam dizisinde baş rolün kız kardeşini oynayan Elçin Afacan, izleyicinin dikkatini çekmeden edemiyor. Kilolu halini de sevdiğini dile getiren ünlü oyuncu 20 kilo daha fazla vererek sağlıklı bir yaşama kavuştuğunu da aktarıyor.