5 haber
Bize Katılın

Isparta ve Afyonkarahisar’da 29 Aralık Günü Okullar Tatil Mi? (Son Dakika Açıklaması)

Son günlerde Afyonkarahisar ve Isparta’da etkili olan ar yağışı nedeniyle okulların tatil olup olmayacağı araştırılmaya başladı. İşte yapılan son dakika açıklaması.

Isparta ve Afyonkarahisar’da 29 Aralık Günü Okullar Tatil Mi? (Son Dakika Açıklaması)
Bu haber 28 Aralık 2016 - 21:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son dakika haberleri, İl Valiliklerinden ve İlçe Mlli Eğitim Müdürlüklerinden geldi. Afyon ve Isparta’da son günlerde yoğun şekilde görülen kar yağışı nedeniyle merkezde ve bazı ilçelerde okullar tatil edildi.

Afyon’da Okullar Tatil

Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesi’nde kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Bolvadin’de etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Yaşanabilecek olumsuzluklara karşın ilçe genelinde ilk ve orta dereceli okullarda yarın 1 gün süreyle eğitime ara verildi.

Afyonkarahisar- Antalya ve Afyonkarahisar- Ankara karayollarında kar ve tipi nedeniyle çok sayıda maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi, ulaşımda aksamalar yaşandı.

Isparta Merkez ve 2 İlçede Okullar Tatil

Eğirdir’de bu öğleden sonra kar yağışı başladı. Yoğun şekilde etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından ilk ve orta dereceli okullarda yarın (perşembe) için eğitime 1 gün süreyle ara verilmesi kararı alındı.

Isparta’da etkili olan kar yağışı nedeniyle, kent merkezi ve bağlı köylerle, Yalvaç ve Sütçüler ilçelerinde taşımalı eğitim yapılan ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verildi.

5haber.com  | Ankara
DHA

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA