Aleyna Tilki’ye soruşturma açıldı

Hürriyet magazin ekibi Kelebek’in haberine göre Şarkıcı Aleyna Tilki, 10 gün önce Milano’ya gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı’nda olay çıkarmıs bir yolcu ve güvenlik görevlisi ile tartışmıştı.

Tartıştığı kişilerin Aleyna Tilki’den şikayetçi olması üzerine Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcıcı “hakaret” ve “tehdit” suçlarından soruşturma açıldı.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki 9 Ocak 2020 günü İtalya’ya gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı’nda aynı uçağa binmek için bekleyen Ünal A. ile tartışmıştı. Tilki Ünal A.’nın şikayetçi olacağını söylemesi üzerine polis çağırması gerektiğini belirten güvenlik görevlisi Neslihan Ö. ile de tartışmıştı.

En ucuz Maske

Olayın ardından ifadesi alınmasın için havalimanı içindeki polis merkezine götürüldü. Aleyna Tilki ifadeden sonra uçağa binemeyip evine gitmişti.

Yaşanan olay sonrası şarkıcıdan şikayetçi olan Ünal A. ifadesinde bavulunu X-Ray cihazına koymak için sıra beklediği sırada Aleyna Tilki’nin sırayı beklemeden önüne geçip bavulunu cihaza koyduğu için uyardığını söyledi. Uyarısı sonrası Tilki’nin kendisine dönerek küfür ettiğini ve “Seni buradan aldırırım” diye tehdit ettiğini belirten A., Tilki’den şikayetçi oldu. Tilki, A.’nın polis çağırılmasını istemesine rağmen olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığı iddia edildi.

Yeni gelişmelerin yaşandığı olayda Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılıgı tarafından Tilki hakkında soruşturma başlatıldı.

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

En ucuz Maske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir