Aşk Laftan Anlamaz Son Bölümde Neler Yaşandı? Aşk Laftan Anlamaz 28. Bölüm Nasıl İzlerim?

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir hayran kitlesi tarafından merakla takip edilen Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni bölümü önceki akşam ekranlara geldi.

Dizinin ekranlara gelen 28. bölümü yine binlerce izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Diziyi ekran başında izleme fırsatı bulamayan takipçiler ise internet üzerinden Aşk Laftan Anlamaz son bölümünü araştırmaya başladı. İşte Aşk Laftan Anlamaz dizisinin önceki akşam ekranlara gelen 28. bölümünde yaşanan olaylar.

Hayat ile Murat’ın herkesten uzakta geçirdiği balayı ve tarifsiz mutluluğun yaşandığı Aşk Laftan Anlamaz”ın 28. bölümünde, ikilinin bu sonsuz mutluluğuna sürpriz bir ziyaretçi ile gölge düşer. Hayat, öğrendiği sırla Murat arasında sıkışacak, zorluklarla kazandığı mutluluğu kaybetmemek için elinden gelen tüm gayreti göstererek savaşacaktır.

Öte yandan Cemil’in beraberinde getirdiği yalan giderek büyümekte ve büyürken de bir aşkı peşinden sürüklemektedir. Tuval imkansız derken Cemil’in etkisine girmekten kaçamaz. Murat ise annesine ilk kez bu kadar yakın olacak ve söylenmeyen her şey dile gelecektir.

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin ekranlara gelen son bölümünün özeti bu şekilde olurken, diziyi izlemek isteyen takipçiler, dizinin yayınlandığı televizyon olan Show Tv’ nin internet sitesini ziyaret Aşk Laftan Anlamaz ve birçok diziyi izleyebilecektir.

Dizi haberlerinden, magazin haberlerinden, Türkiye haberlerinden, son dakika haberlerinden, yaşam haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir