Savaşçı Dizisi Oyuncuları Kim? Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Son dönemlerde piyasaya çıkan dizilere yeni bir tanesi daha eklendi.

Fox Tv ekranlarında bu akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Savaşçı adlı dizi, daha ilk bölümünden binlerce izleyiciyi ekran başına kilitlemiş durumda. Başta İsimsizler, daha sonra Söz ve son olarak Savaşçı adlı dizisi, milli duyguları ön plana çıkaran diziler olarak ekranlara gelmeye başladı.

Yapımcılığı Limon Film tarafından üstlenilen, yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in bulunduğu “Savaşçı” dizisi bu akşam seyirciye merhaba dedi. İlk bölümü ile izleyicilere merhaba diyen dizi, sosyal medya üzerinde çok sayıda Tweet alaran #Savaşçı Hashtag’ı ile gecenini TT’lerinden oldu.

Fox ekranlarında yayınlanan ;Savaşçı adlı dizinin ilk bölümünde, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un tutuklanması ve üç astsubay üyesinin de meslekten ihraç edilmesi üzerine dağılma noktasına kadar gelmiştir.

Filmde gerçekleşen darbe girişimi sonrasında, darbeyi gerçekleştiren örgütün kumpas suçlamalarıyla hapiste bulunan iki subay, Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok, ÖKK’daki görevlerine dönmeleri için serbest bırakılır. Albay’a verilen görev, Bordo Bereliler’in efsanevi “Kılıç Timi”ni tekrar bir araya getirmesi, sonra da derhal göreve başlangıç yapmaları. Albay Kopuz, görevi kabul eder ve Kılıç Timi tekrar bir araya gelmeye karar verir. Şimdi, Yüzbaşı Kağan Bozok’un komuta ettiği tim, bir kez daha en zorlu görevler için hazırlıklara başlar.

Dizinin ekranlara gelen ilk bölümü için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.fox.com.tr/Savasci/izle “

Oyuncular

Yüzbaşı Kağan Bozok: Berk Oktay
Aslı Özkaynak: Yıldız Çağrı Atiksoy
Albay Halil İbrahim Kopuz: Murat Serezli
Üsteğmen Serdar Türkmen: Fırat Albayram
Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat: Burç Kümbetlioğlu
Teğmen Murat Gündoğdu: Alican Albayrak
Astsubay üstçavuş Emre Durmuş: Uğur Biçer
Astsubay Üstçavuş Galip Aygün: Bahadır Vatanoğlu
Astsubay başçavuş Turan Hüseyinoğlu: Hakan Dinçkol

5haber.com  |  Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir