Etiket arşivi: mehmet ali şulan

Anne Marie’den Cizreli Mehmet Ali Şulan’a Cevap: I love thiss!!

Şırnak’ın Cizre ilçesinde oturmakta olan ve ünlü İngiliz şarkıcı Anne Marie’ye ‘Rockabye’ şarkısında, Smule adlı program ile yaptığı düet, internet üzerinde binlerce beğeni alan Mehmet Ali Şulan’la ilgili habere, ünlü İngiliz şarkıcı Anne Marie’den cevap geldi. Marie, sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj gönderdi. Marie Twitter hesabı üzerinden gönderdiği, “I love thiss!! (Bunu seviyorum)” mesajı ile paylaştı.

İngiliz ünlü şarkıcı Anne Marie’nin ünlü rapçı Sean Paul ile seslendirdiği, ‘Rockabye’ düetini, Smule uygulaması üzerinden yapan ve kısa süre içinde sosyal medya üzerinde büyük beğeni toplayan Cizreli Mehmet Ali Şulan’a, Marie’den cevap geldi. Twitter hesabından mesaj gönderen Anne Marie, Mehmet Ali Şulan ile olan düetinin bulunduğu haberi, “I love this!! (Bunu seviyorum)” mesajı ile takipçilerine paylaştı. İngiliz şarkıcı Marie’nin bu mesajı binlerce kişi tarafından beğenildi ve retweetlendi. Cizreli Mehmet Ali Şulan da mesajın çok hoşuna gittiğini açıkladı.

Twitter hesabı olmadığı için arkadaşlarının kendisine haber verdiğini söyleyen Şulan, “Ben programı görür görmez kayda bastım ve düet yaptım. Bende şarkıcıyı önceden çok fazla tanımıyordum. İnşallah Allah kısmet ederse bir gün Anne Marie ile yan yana gelir birlikte düet yaparız”diye konuştu.

INGILIZ SARKICI ANNE MARIE TWITTER HESABINDAN CIZRE'LI MEHMET ALI SULAN ILE ILGILI HABERLERINI BUNU SEVIYORUM MESAJI ILE PAYLASTI.
FOTO:DHA

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, kamu haberlerinden, magazin haberlerinden, yaşam haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Cizre
DHA

Anne Marie ile Düet Yapan Cizreli Şulan’den Son Dakika Açıklaması

Ünlü İngiliz şarkıcı Anne Marie ile düet yapan Cizreli Mehmet Ali Şulan, bir anda sosyal medyanın gündem konusu oldu.

İngiliz şarkıcı Anne Marie ile ‘Rockabye’ şarkısında, Smule adlı program ile yaptığı düet binlerce kişi tarafındna beğenilen Mehmet Ali Şulan, yaptığı düetin beğeni almasının çok hoşuna gittiğini söyledi ve şu açıklamaları yaptı:

“Kürtçe okuduğum parça bana ait. Bende öyle değerlendirmek istedim, sadece şakasına öyle yaptım iş ciddiye gitti valla hoşuma gitti. Keşke her şey müzik ile anlatılsaydı.”

Anne Marie ile Sean Paul’un beraber seslendirdiği Rockabye şarkısını, Cizreli Mehmet Ali Şulan adlı genç de akıllı telefon programı Smule uygulaması üzerinden yaptı. Marie İngilizce, Cizreli Mehmet Ali Şulan ise Kürtçe seslendirdiği düetle internet üzerinden binlerce beğeni aldı. Bir anda günün en çok izlenen ve konuşulan adamı haline gelen Cizreli Mehmet Ali Şulan, DHA muhabirine konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Şulan, bir müzik grupları olduğunu ve kafelerde müzik çaldıklarını, söz konusu telefon programına girip telefonuna yüklediğini belirterek, “Orada gördüm ve ritim olarak hoşuma gitti. Bende eşlik ettim zaten Kürtçe okuduğum parca bana ait. Bende öyle değerlendirmek istedim. Sadece sakasına öyle yaptım, iş ciddiye gitti. Valla hoşuma gitti, çok beğendim. Keşke daha önce imkanlarımız olsaydı biz buralararı daha güzel tanıtmak isteriz Cizre’mizi. Benim hoşuma gidiyor. Çok sıkıntı geçirdik, çok güzel bir duygu keşke her şey müzik ile anlatılsaydı”dedi.

Mehmet Ali Şulan’ın abisi Hacı şulan ise, kardeşinin dediği gibi şaka ile başlayan bir kayıt yaptıklarını ancak sonuçta güzel bir klibin çıktığını ifade ederek, “Kardeşimin sesi güzel, Cizre ve Şırnak bölgesinde müzik yapıyoruz. Hem çalıp hem söylüyor”dedi.

5haber.com  |  Cizre
DHA