Etiket arşivi: nihat doğan

Beyaz Tv’de Çıkan Kavga Sonucu Söylemezsem Olmaz’ın Sunucusu Değişt

Beyaz Tv’de ortalık fena karıştı. Söylemezsem Olmaz adlı programın sunucusu Ömür Varol ile program yorumcusu Nihat Doğan, arasında kavga çıktığı öğrenildi.

Medyaradar’da yer alan habere göre, programın sona ermesinin ardından başta küçük çapta bir tartışma çıktı. Çıkan tartışmada, siyasi haberlerde yorum yapmakta zor anlar geçiren kadın yorumcu Bircan İpek,, programda neden magazin haberlerine yer verilmediği, neden sadece siyaset konuşulduğunu sordu. Ömür Varol’da bu soru üerine reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazin ile ilgilenmediğini söyledi ve zaten yeterince magazin haberi var dedi.

Bu şekilde tartışmaların devam etmesi üzerine yorumcu Nihat Doğan’da tartışmalara dahil oldu. Gçetiğimiz günlerde infaz koruma memurlarına hakaret eden ve bu nedenle Adalet Bakanlığı Müsteşarı ile bir kriz yaşayan, ardından ise Müsteşardan ve infaz koruma memurlarından özür dileyen Nihat Doğan da, bu nedenle biraz fazla magazin haberi istediğini söyledi. Ömür Varol ise bundan sonra sadece magazin yayınlanacağını, ancak bu durumda programda olmayacağını söyledi. Bu şekilde devam eden tartışmada sesler yükselmeye başladı ve itişmeler de başladı. Program sonrası küçük çapta başlayan bu itişmeler yumruklu kavgaya dönüştü ve güvenlik görevlileri olaya müdahale etmek durumunda kaldı.

Ömür Varol’un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek’inse “Söylemezsem Olmaz”da devam etmek istedikleri iddia edildi.

Sunucu Değişti

Bu gelişmelerin ardından programı artık Tahir Sarıkaya’nın sunacağı ortaya çıktı. Sarıkaya dün akşam instagram hesabından “Bana bu görevi veren Sayın Osman Gökçek’e teşekkür ediyorum. Yarın sabah görüşmek dileğiyle” diye yazdı.

5haber.com  |  Ankara

Nihat Doğan’dan Hanife’ye Ağır Sözler: İstediğin Erkekle Oynaşsın

Söylediği hemen hemen her söz ile gündeme bomba gibi düşen ve sansasyon yaratmada sınır tanımayan ünlü şarkıcı Nihat Doğan’dan flaş bir açıklama daha geldi.

Daha önce infaz koruma memurlarına yönelik ettiği hakaretler ile gündeme gelen ve evlilik programlarının bilinen yüzü Hanife ile aralarında geçen tartışmalarla gündemdeki yerini kaybetmeyen Nihat Doğan, yaptığı son açıklamada yine Hanife’ye yüklendi.

Son günlerde gündemde sıkça konuşulan ve kapatılacağı iddia edilen, ancak ardından KHK ile ağır yaptırımların geleceği belirtilen evlilik programları tartışmasına Nihat Doğan’da dahil oldu. Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı televizyon programında sunuculuk görevi yapan şarkıcı Nihat Doğan, yaptığı son açıklamada Hanife’ye göndermede bulundu.

Evlilik programlarına KHK ile ağır yaptırımların geleceği yönünde haberler üzerine Nihat Doğan Hanife’ye göndermede bulunarak, sosyal medya hesabı Instagrram üzerinden ‘Artık istediği erkekle oynaşsın’ paylaşımını yaptı.

Hanife’nin Nihat Doğan Paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı Instagram’da bulunan durum güncellemesinde, isim vermeden Nihat Doğan’a tepki gösteren Hanife, “Kendine gel desem yarım saat kim olduğunu düşünecek insanlar için üzmeyelim birbirimizi” sözlerini söylemişti.

Çıkar Başörtünü O Bar Senin Bu Bar Benim Dolaş

Nihat Doğan daha önce de sunduğu programda Hanife ile ilgili, “Evlilik programları da kaldırılıyor, çıkar başörtünü o bar senin bu bar benim gez. Artık istediğin erkekle oynaşırsın” sözleri gündemde büyük ses getirmişti.

5haber.com  |  Ankara

İKM’lere ve Bakanlık Müsteşarına Hakaret Eden Nihat Doğan Özür Diledi

Beyaz Tv’de program yapan şarkıcı Nihat Doğan, İnfaz Koruma Memurlarına hakaret etmişti. Doğan’ın bu açıklaması sonrasında Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, şarkıcıya sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı ve tepkisini dile getirdi.

Kenan İpek açıklamasında, “Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir.” ifadelerini kullanmıştı.

Nihat Doğan Geri Vites Yaptı

Adalet Bakanlığı Müsteşarının yaptığı açıklamalara sert tepki gösteren Nihat Doğan, Müsteşara da sert sözler sarf etti. Ancak daha sonra söylediği sözlerin farkına varan Nihat Doğan’ın geri vites yapması uzun sürmedi. Nihat Doğan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında şu ifadelerine yer verdi:

“Sayın müsteşarım terbiye sınırlarını aştım. İnanın attığınız twiti anlamadan yorumladım” dedi.

Nihat Doğan’ın bu özürü, sosyal medyada da günün konusu oldu. Özellikle Ekşi Sözlük’te Doğan hakkında onlarca yorum yer aldı. Ekşi Sözlük yazarları “ayarı yiyince çark etti”

Bu açıklama sonrası Nihat Doğan hakkında hukuki süreç başlatılacağını açıklayan Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek’in nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

Gündem haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İnfaz Koruma Memurlarına Hakaret Eden Nihat Doğan’a Cevap Bakanlık Müsteşarından Geldi

Bir televizyon programında sunuculuk yapan Nihat Doğan’ın Ceza İnfaz Korumu personelleri ile İnfaz Koruma Memurlarına yönelik yaptığı hakaretlere Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek’ten cevap geldi.

İnfaz Koruma Memurlarına ‘alçak’ diyen Nihat Doğan’a müsteşardan yanıt geldi. Müsteşar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında Nihat Doğan’a tepki gösterdi.

Adalet Bakanı Müsteşarı Kenan İpek yayınladığı mesaj şu ifadelere yer verildi: “Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir.”

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, sıcak gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara