Etiket arşivi: söz dizisi yeni bölüm

Söz dizisi 11. bölüm tek parça yayında-Söz 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Söz, önceki gün son bölümü ile ekranlara geldi. 11. bölümü ile Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisi, yine binlerce takipçiyi ekran başına kilitledi. Ancak diziyi ekranlarda izleyemeyen çok sayıda takipçi de dizinin son bölümünü internet üzerinde araştırmaya başladı. İşte Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar ve dizinin yeni bölüm detayları.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Kurtdereli’nin şehit olmasının ardından bütün Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları büyük bir temizlik harekatı için düğmeye basar. Yavuz ve ekibi, köşe bucak Çolak’ı kovalamaya ve onu yakalamak için uğraşmaya başlar. Soluk soluğa devam eden bu manasız takip sırasında Geveze vurulur ve ağır şekilde yaralanır. Ağır yaralanan Geveze’nin acil şekilde hastaneye kaldırılması gerekmektedir. Bu arada Yavuz Çolak’ı takip etmekten vazgeçeceğe benzemiyor.

Öte yandan Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Bahar kendisi hakkında açılan soruşturma sonucu şok olacağı bir haber alır. Aynı anda Yavuz ve timi ise Çolak’ı kıskıvrak yakalamak üzeredir ama bu Çolak dahil herkesin hayatına mal olmak üzeredir.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek ve dizi hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıda yer alan bağlantı adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/dizi/soz/son-bolum

Söz dizisinin 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz habedar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Söz 9. bölüm tek parça full (Söz 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Ekranların en sevilen dizilerinden olan Söz, önceki akşam ekranlara son bölümü ile geldi. Yüz binlerce kişinin büyük bir merak ve heyecanla beklediği Söz dizisinin son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Peki Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü nasıl izlerim? Söz son bölümü nasıl izlerim?

Söz dizisinin önceki akşam ekranlara gelen son bölümünde Keşanlı, Çaylak ve Karabatak çarpışma sonrasında Yavuz’un kaza yaptığı yere gelince Yavuz’un olay yerini terk ettiği bilgisini alındı. Yavuz ortalarda yoktur. Erdem Yavuz’u ararken karısı ve kızının okulda teröristler tarafından tehdit edildiği bilgisini alınca Karabatak ve diğerlerini oraya doğru yönlendirir. Onlar okula geldiğinde ise okul teröristler tarafından sarılır. Üstelik bütün iletişim kanallarına da erişim yoktur.

Okulda hepsini zorlu bir mücadele beklerken diğer tarafta Avcı’nın içinde olduğu araç patlatılınca Avcı da büyük bir ölüm kalım savaşı vermeye başlar. Bütün Tim Avcı’yı kurtarmak için seferber olurken vakit tükeniyordur. Öte yandan Erdem Yavuz’a ulaşır ama gördüğü onu şok eder. Çünkü Yavuz Çolak’ın elindedir ve Çolak Yavuz’u diri diri yakmaya niyetlidir.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/dizi/soz/bolumler/9-bolum

Söz dizisinin 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

,5haber.com  | Ankara

Söz dizisi 7. bölüm Star Tv’de tek parça (Söz son bölümde neler oldu, yeni bölüm fragmanı)

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi ve beğeni ile izlenen Söz dizisinin yeni bölüm önceki akşam ekranlara geldi. Yeni bölümün yayınlanması ile birlikte takipçiler, yeni bölümü internet üzerinde araştırmaya başladı. Her haftanın Pazartesi günü yayınlanan Söz dizisi, 15 Mayıs Pazartesi günü saatler 20.00’ı gösterdiğinde Star Tv ekranlarında yayınlandı. İşte Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde yaşanan olaylar ve diğer detaylar.

Söz dizisinin 15 Mayıs günü ekranlara gelen bölümünde Çolak, kaçmak için aradığı fırsatı bulurken, Yavuz son sürat olay yerine doğru yola çıkar. Ancak son sürat yola çıkan Yavuz, büyük bir tuzağa doğru gittiğinden habersizdir.

Öte yandan Kıdemli Üsteğmen Yavuz ve ekibinin Çolak’ın evindeki profesörü ele geçirmesi Çolak’ın planlarını alt üst eder ama Çolak’ın geri adım atmaya hiç niyeti yoktur. Biyolojik silahlar için ihtiyacı olan Profesörü İstanbul’da bulan Çolak’ın bu durumu Yavuz ve ekibini İstanbul’a gelmeye zorlar. Çolak bu davette Yavuz’a büyük bir sürpriz hazırlama niyetindedir. Düzenlenen bu davete Bahar’ın da gelmesi işleri iyice karıştırır. Yavuz Bahar’la yakınlaşırken, zor ve riskli bir kararı da vermek zorunda kalır.

Aynı anda Geveze çıktığı operasyonda hem sivillerin hem de kendi tim arkadaşlarının hayatını kurtarmak için kendini feda eder.

Söz dizisi son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.startv.com.tr/dizi/soz/bolumler 

İçerde yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

İşte Söz Dizisinin 7. Bölüm Fragmanı

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Söz Dizisi 2. Bölümü Bu Akşam Star’da Saat Kaçta? (Söz Dizisi 2. Bölüm Fragmanı)

Star Tv ekranlarında geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile yayınlanan Söz dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz hafta yayınlandığı ilk bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyen Söz dizisi, 10 Nisan Pazartesi günü 2. bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin ekranlara gelecek ikinci bölümü öncesi takipçiler, yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İkinci bölüm fragmanı araştıran takipçiler, Star kanalının fragmanı yayınlaması ile ikinci bölüm fragmanını izledi.

Oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral ve Nihat Sarıkaya gibi isimleri bulunduran Söz dizisi, 10 Nisan günü saat 20.00’da ekranlara gelecek. İşte Söz dizisinin 2. bölüm Fragmanı.

İlk Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekranlara gelen söz dizisi, İçerde ve İsimsizler adlı dizi ile aynı saatte yayına girdi. Bu diziler ile aynı anda yayına giren Söz dizisinin reytinglerde kaçıncı sırada olacağı da merak konusuydu. Geçtiğimiz haftanın reyting sonuçlarına ve Söz, İsimsizler ve İçerde dizilerinin reyting sıralamasına gitmek için lütfen TIKLAYIN

Söz dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümünde İstanbul’da yaşanan bir terör saldırısında onlarca insan hayatını kaybetmişti. Bu facianın ülke genelinde derin bir yara açması sonucu ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir.

Saldırıyı üstlenen terör örgütü, bu eylem sonrası ikinci bir eylem yaptı ve bir vatandaşı kaçırdı. Bu eylem sonucunda Özel Kuvvetler Komutanlığı, bir tim oluşturarak terör örgütünün başını ve rehin alınan vatandaşı ele geçirmek için harekete geçer.

5haber.com  |  Ankara