Etiket arşivi: yüreğir

RAMO NEREDE ÇEKİLİYOR ?

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Murat Yıldırım’ın “RAMO” Karakterine hayat verdiği dizi Show TV’de bu akşam yayınlanmaya başladı. Ramo dizisinde Murat Yıldırım’ın yanı sıra Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel gibi usta oyuncular yer almaktadır. Dizi Adana’da Yüreğir Köprülü mahallesinde çekilmektedir.

Çekimleri Eylül ayında başlayan Ramo’nun çekimleri halen devam etmektedir. Adalet, İntikam, aşk içindeki derin çarpışmayı konu almaktadır.

Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı olan bir mahallede kendi kuralları ile yaşarlar. Fragmanıyla seyircinin ilgisini çeken Ramo oyuncu kadrosuyla merak konusu oldu.

İdil FIRAT

Sevgiyi herşeyin önüne koyan Haksızlığa karşı baş kaldıran Ramo’nun sıra dışı hayatının hikayesini anlatmıştır.

Esra BİLGİÇ

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı,Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ ın oturduğu Show TV’nin yeni dizisi ile heyecan, eğlence sizlerle buluşmaya başlayacaktır.

2 Katlı Evin Damından Düşen 83 Yaşındaki Adanalı Sağlık Ekiplerine Direndi

Adana’da damdan düşen yaşlı adam, bölgeye gelen sağlık ekiplerine direndi.

2 katlı evinden damından, evin hemen yanındaki boşluğa düşen 83 yaşındaki Mustafa Güneştepe, Cankur ve sağlık ekiplerinin bölgeye çağrılması ile kurtarılmaya çalışıldı. Ancak ekiplerin kurtarmaya çalıştığı Güneştepe, elinde bulunan kasketiyle görevlilere vurarak hastaneye gitmek istemedi.

ADANA'DA IKI BINANIN ARASINDAKI BOSLUGA DUSEN MUSTAFA GUNESTEPE, KURTARILDIKTAN SONRA HASTAYE GITMEK ISTEMEYIP, EKIPLERE DIRENDI. FOTO: FATIH KARACALI / ADANA, DHA

Adana’nın merkez Yüreğir İlçesi Yavuzlar Mahallesi’nde oturmakta olan vatandaşlar, 2 katlı iki evin arasındaki boşluktan gelen sesler üzerine yaptıkları kontrollerde, Mustafa Güneştepe’yi yerde yaralı şekilde gördü. Mahalle sakinleri, damdan düşen Güneştepe’yi kendi imkanları ile dar alandan çıkarmak istedi, ancak başarılı olamayınca Cankur ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, merdiven yardımı ile Güneştepe’nin yanına indi. Ekipler, Mustafa Güneştepe’yi güçlükle bulunduğu yerden çıkarabildi.

ADANA'DA 2 KATLI BINADAN, 2 EVIN ARASINDAKI BOSLUGA DUSEN MUSTAFA GUNESTEPE CANKUR EKIPLERINCE KURTARILDI. FOTO: FATIH KARACALI / ADANA, DHA

Evine gitmek istediğini söyleyen Mustafa Güneştepe, hastaneye gitmemek için görevlilere dakikalarca direndi. Sedyeye yatırılan 83 yaşındaki Mustafa Güneştepe, “Ben iyiyim, ben kaç kez kaza geçirdim. Bu kabarcıktan bana bir şey olmaz. Bırakın beni hastaneye gitmeyeceğim” şeklinde sağlık ekiplerine tepki gösterdi ve direnmeye başladı. Mustafa Güneştepe, çıkardığı başındaki kasketle Cankur ve sağlık ekiplerine vurmaya başladı. Sedyenin üzerinde bağırıp tekme sallayan Güneştepe, ambulansla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

ADANA'DA 2 KATLI BINADAN, 2 EVIN ARASINDAKI BOSLUGA DUSEN MUSTAFA GUNESTEPE CANKUR EKIPLERINCE KURTARILDI. FOTO: FATIH KARACALI / ADANA, DHA

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, Adana haberlerinden, kamu haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Adana
DHA