İngiltere’den Denizaltı ile karşıya geçilmek istense hangi ülkeye geçilir?

En çok izlenen program olan Kim Milyoner Olmak İster yarışması heyecanı Atv ekranlarında yaşanmaya devam ediyor. Yarışmada sorulan soru izleyicileri internet başına sevk etti.

Atv ekranların sevilen yarışma programı binlerce kişi tarafından büyük bir heyecan ve ilgi ile takip edilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan soru, izleyicileri internet üzerinde araştırmaya sevk etti.

Çok büyük bir beğeni ve ilgi ile takip edilen Kim Milyoner Olmak İster yarışması bu akşam binlerce takipçisi ile buluştu. Yarışma devam ederken katılan yarışmacıya sorulan soru binlerce meraklı izleyiciyi internet başına gitmeye teşvik etti. Telefonlarının ve bilgisayarlarının başına geçen binlerce izleyici, yarışmada sorulan sorunun cevabını internet üzerinde araştırmaya başlandı. İşte Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ekranlara gelen son bölümde sorulan sorunun cevabı.

Sorunun Cevabı: Fransa

Çok sayıda izleyiciyi her haftanın günleri ekran başına kilitleyen genel kültür bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını Kenan Işık’ın beyin kanaması geçirmesinin ardından çok sayıda farklı sunucu ve ünlü isim sundu. Bu isimlerden Selçuk Yöntem uzun bir süre programın sunuculuğunu yaptı. Geçtiğimiz ay ise kanal aldığı kararla Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu olarak ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ı getirdi.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, ekonomi haberlerinden, sıcak gelişmelerden, politika haberlerinden, yaşam haberlerinden, kültür ve sanat haberlerinden, yaşam haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini sosyal ağlardan takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir