5 haber
Bize Katılın

Şehit Kadir Yıldırım Kaymakam Safitürk’ün Şehit Olması Üzerine Şehit Olmayı Dilemiş

Beşiktaş’taki patlamada şehit olan Emniyet Amiri Kadir Yıldırım, eski çalışma arkadaşı Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün Şehit edilmesi üzerine şehit olmayı dilemiş.

Şehit Kadir Yıldırım Kaymakam Safitürk’ün Şehit Olması Üzerine Şehit Olmayı Dilemiş
Bu haber 12 Aralık 2016 - 10:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul’un Beşiktaş İlçesinde TAK tarafından gerçekleştirilen bombalı hain saldırıda şehit olan Emniyet Amiri Kadir Yıldırım’ın, Mardin’in Derik İlçesi’nde geçtiğimiz 10 Kasım günü, makam odasında düzenlenen bombalı saldırıda şehit düzen Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk ile 2011 yılında Bolu’nun Kıbrıscık İlçesi’nde birlikte görev yaptıkları ortaya çıktı.

Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ten tam bir ay sonra terör saldırısında şehit olan Emniyet Amiri Kadir Yıldırım’ın, Kaymakam Safitürk’ün şehit edildiğinde sosyal paylaşım sitesinde, “Yapılan bu hain ve şerefsiz saldırıyı lanetliyorum. İnşallah bizlere de Allah şehitlik nasip eder” diye yazdığı belirtildi.

Beşiktaş’ta düzenlenen bombalı terör saldırısında şehit edilen Emniyet Amiri Kadir Yıldırım’ın, Derik İlçesi’nde makamında 10 Kasım’da düzenlenen bombalı saldırıda şehit edilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk ile 5 yıl önce Bolu’nun Kıbrıscık İlçesi’nde birlikte görev yaptıkları belirtildi. 2 gün önce şehit düşen Emniyet Amiri Kadir Yıldırım’ın Kaymakam Safitürk şehit edildiğinde sosyal paylaşım sitesinde, şu paylaşımda bulunmuştu:

“Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk 2011 yılında Bolu Kıbrıscık İlçesi’nde görev yaptığım iyi bir kaymakamdı. Yapılan bu hain ve şerefsiz saldırıyı lanetliyorum. İnşallah bizlere de Allah şehitlik nasip eder.”

5haber.com  | İstanbul
DHA

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA