Etiket arşivi: murat boz

Ünlülerin deprem sonrası destek mesajları

Elazığ Sivricede dün akşam 20.55’te meydana gelen  6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası ünlüler destek mesajı gönderdi. Ünlüler sosyal medyadan paylaşım yaparak desteklerini belirtti.

Tarkan

Elazığ’da olan ve başka kentlerimizde de hissedilen depremden dolayı vatandaşlarımıza çok geçmiş olsun.daha fazla acı haber almadan atlatmamızı umuyorum. Dualarımız milletimizle, Ülkemle.

Kıvanç Tatlıtuğ

Büyük geçmiş olsun Elazığ. Kayıplarımız için baş sağlığı, yaralılara acil şifalar, geride kalanlara sabır diliyorum. Mucize kurtuluşlar içim dualarımız sizinle.

Acun Ilıcalı

Elazığ’ın sivrice ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde hissedilen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar dilerim…

Doğa Rutkay

Can kaybı sayısı git gide artıyor sabah olana dek her saniye artacak üzüntüsünden gözümü kırpmadım bile… Ne acı bir durumun içindeyiz.

Mustafa Sandal

Yürekler burkuldu. Elazığ için dualarımı. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet ailelerine sabır diliyorum.”

Murat Boz

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

 

 

 

Murat Boz’dan gazetecilere Aslı Enver tepkisi: “Aslı’yı sormayın”

Geçtiğimiz gün Eser Yenenler ile birlikte Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle görüntülenen ve ardından hakkında çıkan ihanet iddiaları üzerine sevgilisi Aslı Enver’den ayrılan Muat Boz, bu konuya dair bir açıklama yaptı.

Konser ve etkinlik alanı Tuzla Marina Arenada önceki gece konser veren Murat Boz, konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hürriyet Gazetesinden Behlül Aydın’ın haberine göre Murat Boz, röportaj öncesi basın mensuplarına “Aslı’yı sormasınlar, yoksa röportaj yapmam.” dedi.

O Gece Neler Yaşandı?

Geçtiğimiz günlerde Murat Boz ile yakın arkadaşı Eser Yenenler, İşte Benin Stilim’in moda yarışma programının çok konuşulan ismi Bahar Candan ve Bahar’ın ablası Nihal Candan ile yakalanmıştı.

1.5 yıldan bu yana Aslı Enver ile birlikte olan Murat Boz’un bu görüntüleri üzerine Aslı Enver’in nasıl bir tepki vereceği büyük merak konusuydu. Nitekim de olanlar oldu ve Murat Boz Aslı Enver ilişkisi, bu kaçamak sonrası sona erdi. Geçtiğimiz hafta Emirgan’da bulunan La Boom adlı mekana eğlenmek için giden ünlü şarkıcı Murat Boz ve BKM Mutfak ekibi ile hayatımıza giren Eser Yenenler beraber eğlendi. İkilinin eğlence gecelerine İşte Benim Stilim programı ile ço konuşulan Bahar Candan ile onun ablası Nihal Candan ve Özge Bitmez isimli kadın da katılmıştı.

Son dakika haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medyanın Yeni ‘En Çok Takip Edilen Ünlü’sü: Burak Özçivit

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, ünlü sanatçı Murat Boz’u solladı.

Yaklaşık olarak 2 ay önce Dubai’ye bir gezi gerçekleştiren ve beraberindeki Meryem Uzerli ile Dubai City Walk’taki ‘Muhteşem Yüzyıl Sergisi’nin açılış davetine katılan Burak Özçivit, yakışıklılığı ve sempatisi ile burada da kendisinden söz ettirdi. 2 ay önce düzenlenen gecenin onur konukları olan ikiliyi, Arap hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı

Etkinlikler esnasında ve sonrasında çok konuşulan başarılı oyuncu Burak Özçivit’in, bazı basın ve yayın organlarında yer alan iddialara göre bu etkinlikten 450 bin dolar kazandığı belirtildi. Öte yandan Dubai gezisinde sempatisi ve yakışıklılığı ile oradakileri de kendisine hayran bırakan Burak Özçivit kazancının yanı sıra sosyal medya hesabı Instagram’daki takipçilerini de ciddi miktarda arttırdı.

Dubai’ye gerçekleştirdiği seyahat sonrasında Instagram’da 600 bin Arap takipçi kazanan Özçivit, kankası Murat Boz’un ‘Instagram’da en çok takip edilen ünlü’ unvanını elinden kaptı.

Burak Özçivit: 6 milyon 400 bin takipçi ile sosyal medyanın en fazla takip edilen ismi oldu.

Murat Boz ise Murat Boz: 6 milyon 100 bin ile ikinci sırada kaldı.

5haber.com  | Ankara

Bursalı Hemşireler Murat Boz’un ‘Dönerse Senindir’ Filmine Tepki Gösterdi

Murat Boz’un başrolünde oynadığı Dönerse Senindir filmine tepki geldi.

Bursa’da hemşireler, başrolünü Murat Boz’un oynadığı Dönerse Senindir sinema filminde bulunan hemşire sahnesine tepki gösterdi. Filmdeki sahneden rahatsız olduklarını belirten hemşireler, yapım şirketine faks çekti.

Murat Boz’un 23 Aralık’ta vizyona giren ‘Dönerse Senindir’ adlı filminde yer alan hemşire sahneleri için Bursalı hemşirelerden tepki geldi. Bursa Onkoloji Hastanesi’nde görev yapmakta olan, başta hemşireler olmak üzere sağlık çalışanlarının PTT’deki faks çekme eylemine Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Rüstem Aşkın da destekte bulundu.

Hemşireler adına açıklama yapan Hemşire Dilek Ay, hemşireliğin toplumda en kutsal ve eski mesleklerden biri olduğunu belirterek, “Böylesi kutsal bir mesleğin reklamlarda, kliplerde ve filmlerde giyim kuşamı ve tavırlarıyla cinsel obje olarak gösterilmesi kabul edilemez.Unutmamak gerekir ki bizde toplumda yaşayan ,ailesi ve çevresi olan bireyleriz.Bu denli çirkin ve onur kırıcı sahneler bizi son derece rahatsız etmekte ve meslek saygınlığımızı zedelemektedir” dedi.

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof.Dr.Rüstem Aşkın da, söz konusu sahnelerin sağlık çalışanlarını yaraladığını bildirerek, “Bu sahneler gerçekten hepimizi yaralamıştır . Kabul edilemez. Tepkilerini dile getiren hemşirelerimizin yanındayız, onları destekliyoruz. Yazılı ve görsel basında buna benzer şekilde sağlık personeli ile ilgili anlatımlarda azami özeninin gösterilmesi gerekir. Bunun talep edilmesi de en doğal hakkımız” diye konuştu.

Daha sonra sağlık çalışanları yanlarında getirdikleri açıklamaları film yapımcı şirkete faks çekerek postaneden ayrıldı.

5haber.com   | Bursa
DHA