Etiket arşivi: survivor eleme

Survivor 21 Haziran elenen isim belli oldu (Survivor büyük finale kimler kaldı?)

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma progrmaı Survivor’da finalistler belli oldu.

Survivor 2017’de sezonun sonuna gelinirken finale kalan 2 isim belli oldu. 2017’nin Survivor’unun belli olacağı final öncesinde son elenen isim de belli oldu. Elenen isim Serhat Akın oldu.

Uzun bir maratonun ardından yarı finale kalmayı başaran Serhat Akın, Ogeday Girişken ve Adem Kılıççı yarı finalde sms oylamasında final için ter döktü. Canlı olarak bu akşam Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da sunucu Acun Ilıcalı, art arda anonslarla oylamanın sona ereceğini söyledi. Bu uyarıların ardından geri sayım sona erdi ve oylama sona erdi.

Oylama işleminin sona ermesinin ardından Acun Ilıcalı yarışmaya veda eden ismi açıkladı.

Finale Kimler Kaldı

Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada Survivor 2017’de büyük finale Adem ve Ogeday kaldı.

20 Haziran’da Kim Elendi?

Önceki akşam oynanan oyunların ardından Adem ve Sema yarı finale yükselmek için sms oylamasına kalmıştı. Sms’e kalan isimlerden Adem Sema’dan daha fazla oy alarak yarı finale adını yazdırmayı başarmıştı. Buna göre yarı finale kalan isimler Serhat Akın, Ogeday Girişken ve Adem Kılıççı oldu.

Final Ne Zaman?

Binlerce takipçinin büyük bir merakla beklediği Survivor 2017 büyük finali ise 22 Haziran Perşembe akşamı ekranlara gelecek. Yayınlanacak son Survivor bölümü ile 2017 Survivor yarışmasının şampiyonu belli olacak.

Son dakika haberlerinden, kültür sanat haberlerinden, magazin haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor’da 20 Haziran elenen isim belli oldu (Peki Survivor büyük final ne zaman?)

Survivor finaline kısa bir süre kala adaya veda eden son isim belli oldu.

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana büyük bir heyecan ve ilgi ila takip edilen Survivor’da adaya son olarak veda eden isim belli oldu.

Önceki gün İlhan ile Ogeday arasında gerçekleşen sms oylaması sonucu İlhan Mansız, Survivor’a veda eden isim olmuştu. Kalan 4 isim ise Kıbrıs’ta oynanacak büyük finale hazırlanmaya başlamıştı.

Yarı Final Heyecanı

Adana kalan 4 isim, yarı finale kalma adına bu akşam ekranlara gelen son bölümde büyük bir efor sarf etti. Yarı finale kalarak yarışmadaki şansını yükseltmek isteyen adaylar, oynanan yarışmalarda kendilerini oldukça zorladı. Oynanan oyunların ilkini Serhat Akın kazanırken Serhat, yarı final biletini cebine koydu. Daha sonra ise Ogeday Girişken, yarışmadan galip ayrıldı ve yarı finali garantileyen 2. isim oldu. Kalan yarışmacılardan Adem ve Sema isimlerinden kimin yarı finale çıkacağı ise sms oylamasına kaldı. Sms oylaması sonuçları da çok geçmeden açıklandı ve yarı finale kalan 3. ismin Adem olduğu söylendi.

Buna göre Adem Kılıççı Survivor’da yarı finale kalan 3. isim olurken Sema ada veda etti.

Survivor Büyük Final Ne Zaman?

Survivor 2017’nin kazananı 22 Haziran akşamı ekranlara gelecek son bölümde belli olacak. Perşembe günü ekranlara gelecek ve Kıbrıs’ta oynanacak büyük final sonucu Survivor’un şampiyonu belli olacak.

Gündem haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın

5haber.com  | Ankara

19 Haziran Survivor’da adaya veda eden son isim belli oldu (İkhan mı Ogeday mı?)

Survivor 2017’de adaya veda eden son isim belli oldu.

Survivor 2017’nin finaline yaklaşılırken adaya veda eden son isim belli oldu. Önceki akşam ve bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasına kalan isimler belli oldu. Eleme potasına bugün oynanan son oyununun ardından ünlüler takımından İlhan ile gönüllüler takımında kalan tek isim olan Ogeday kaldı.

Dokunulmazlık Oyununu Serhat Akın Kazandı

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda mücadele eden Serhat, İlhan ve Ogeday’ın kapışması büyük bir heyecana ve mücadeleye sahne oldu. Serhat’ın üstün bir performans sergilediği oyuna ilk olarak Ogeday veda etti. Ogeday’ın veda etmesinin ardından kalan yarışmacılar İlhan ile Serhat kapışmaya başladı. Oynanan oyunların ardından Serhat oyunu kazandı ve dokunulmazlık sembolünü alarak büyük finali garantiledi.

Sms Oylaması Sonucu Adaya Veda Eden İsim

Sms oylamasına göre adaya veda eden isim İLHAN MANSIZ oldu

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, magazin haberlerinden, yerel haberlerden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor 17 Haziran 2017 elenen isim belli oldu

Survivor 2017’de adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor 2017’de finale yaklaşılırken heyecanda gün geçtikçe artarak devam ediyor. Önceki gün oynanan dokunulmazlık oyununun ardından bu akşam da dokunulmazlık oyunları için yarışmacılar ter döktü. Büyük bir heyecana sahne olan dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı ve elemeye kalan isimler arasında sms yarışması başladı.

Elemeye kalan isimler arasında başlayan sms oylamasında en az oyu alan isim adaya veda edecekti. Programın sunucusu Acun Ilıcalı, noter huzurunda gerçekleşen oylamanın sonucunu açıkladı ve adaya veda eden ismi duyurdu.

Buna göre Survivor 2017’de adaya veda eden isim SABRİYE oldu.

Haftalardır adadakiler tarafından üst üste yazılan ancak sürekli sms oylamasından galip ayrılan Sabriye, son sms oylamasında öncekiler gibi bir performans sergileyemedi ve adaya veda eden isim oldu.

Survivor’da büyük finale doğru yaklaşılırken heyecan da giderek artıyor. Yarışmalar daha zorlu, ödüller ise daha da iyi olmaya başladı.

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor 2017’de adaya veda eden isim belli oldu (12 Haziran Survivor kim elendi?)

Survivor 2017’nin ekranlara gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Finale kısa bir süre kala adaya veda eden isim haberimizin devamında.

Oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlülerin kaybetmesi üzerine ada konseyi toplandı. Toplanan ada konseyinde isimler yazıldı ve eleme potasına kalan son iki isim belli oldu. Yazılan isimlere göre Sabriye 3 defa yazılınca eleme potasına kaldı. Sabriye ile birlikte İlhan ile Serhat 1’er kez yazıldı. Dokunulmazlığı kazanan Adem ise son eleme adayı olarak İlhan’ı seçti.

Elemeye Kalan İsimler

Dokunulmazlık oyunlarının ardından yapılan ada konseylerinde Ogeday, Elif, Sabriye ve İlhan Mansız eleme potasına kalan isim oldu. Elemeye kalan isimlerin Survivor kaderi, sms oylamasına göre belli olacak.

Kim Elendi?

Survivor 2017’nin ekranlara gelen son bölümünde sunucu Acun Ilıcalı adaya veda eden ismi açıkladı. Sms sonuçlarını açıklayan Acun Ilıcalı, adaya veda eden ismin ELİF olduğunu açıkladı.

Yarışmacının elenmesi takımda büyük üzüntüye neden oldu.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor 4 Haziran SMS oylaması sonuçları (Survivor’da kim elendi?)

Son dakika açıklaması geldi. Gelen son açıklamaya göre Survivor 2017’ye veda eden isim belli oldu.

Dokunulmazlık oyunlarının ardından elemeye kalan isimler belli olmuştu. Düzenlenen ada konseylerinde Survivor 2017’de Gökhan,Elif, İlhan ve Adem isimleri, eleme potasına kalmıştı. Potaya kalan bu isimler arasında sms oylaması ile adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor 2017’ye veda eden isim, SMS oylaması sonucu GÖKHAN oldu.

5haber.com  | Ankara

Survivor Gönüllülerde eleme potasına kalan isimler belli oldu

Tv8 ekranlarının sevilen ve reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor’un 3 Haziran akşamı yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımının kazanması ile birlikte oyunu kaybeden gönüllüler takımı ada konseyine gitti.

Dokunulmazlık oyununun ardından toplanan ada konseyinde Gönüllüler takımında yarışmacılar, eleme potasına göndermek istediği yarışmacıları yazdı. Berna’nın bireysel dokunulmazlığının olması nedeniyle Elif, Ogeday, Gökhan ve Elif’in isimlerinin yazılacağı belirtildi.

Yarışmacılar isimleri yazdı ve sunucu Acun Ilıcalı, kağıtlara yazılan isimleri açıkladı. Buna göre kağıtlarda en çok yazılan isim olan Gökhan, eleme potasına kaldı. Elemeye kalan diğer ismi ise Berna belirledi ve Berna da Elif’i eleme potası için söyledi.

4 Haziran’da Belli Olacak

4 Haziran akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak ve bunda da kaybeden takım konseye gidip eleme potası için isim çıkaracak.

Serhat ve İlhan’ın Durumu

Ünlüler takımında son günlerde sakat olan İlhan Mansız ile Serhat Akın’ın da durumlarının iyi olduğu, Serhat’ın kısa sürede takıma döneceği öğrenildi. İlhan için ise biraz zaman gerekli olduğu öğrenildi.

5haber.com  | Ankara

Survivor 16 Nisan’da Son Eleme Adayı Belli Oldu-İşte Survivor’da Elemeye Kalan 4 İsim

Survivor 2017’nin bu akşam yayınlanan son bölümünde eleme potasına kalan 4. isim de belli oldu.

Önceki gün yapılan yarışmalar sonrasında elemeye kalan 3 isim belli olmuştu. Yapılan ada konseylerinde oylamalar sonucu adı en çok yazılan Berna, Gökhan ve Sabriye, eleme potasına kaldı. Survivor’un bu akşam yayınlanan son bölümünde de eleme potasına kalan 4. sisim belli oldu.

Tv8 ekranlarının sevilen ve ekranların en çok izlenen yarışma porgramı olan Survivor’da eleme heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam gerçeklşeen Adan konseyinde yarışmacılar, elenmesini istedikleri adayların isimlerini kağıtlara yazı. İsimlerin yazılmasının ardından kapıtlar okundu ve adada eleme potasına kalan 4. yarışmacının adı açıklandı. Oylama sonuçlarına göre daha önce Berna, Gökhan ve Sabriye eleme potasaına kalan isimler olmuştu. Bu isimlere bu akşam yapılan ada konseyinde adı en çok çıkan isim olan Pınar kaldı.

Okunan ilk 6 kağıtta ismi 4 kez yazılmış olan Pınar, Berna ve Gökhan ile Sabriye ile birlikte eleme potasına kaldı. Öte yandan çıkan kağıtlarda Serhat Akın ve İlhan Mansız’ın da adı 1’er kez yazılmıştı.

Bu sonuç ile eleme potasına kalan 4 isim şu şekilde açıklandı: Berna, Gökhan, Sabriye ve Pınar.

Tv8’de bu akşam yayınlanan programda son ismin açıklanması ile birlikte oylama işlemi başladı. İzleyiciler, adadan gitmesini istemedikleri kişilerin adlarını sms olarak gönderecek ve belirtilen süre içinde adayın Survivor’da kalmasını sağlamak için uğraşacak.

5haber.com  |  Ankara

Survivor 3 Nisan Kim Elenecek? Birleşme Partisi Öncesi Kim Gidiyor? Sabriye Diskalifiye mi Oluyor?

Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı olan Survivor’da önceki akşam ada konseyi toplandı. Toplanan konsey, adadan gönderilecek isimleri belirledi.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı kaybettikleri dokunulmazlık oyunu sonrasında adadan gönderilecek 2 ismi belirlemişti. Sonraki oyunu da ünlüler kaybedince, önceki akşam ünlüler takımı ada konseyinde toplandı ve adadan gönderilecek son isimlerini belirledi.

Önceki gün oynanan dokunulmazlık oyununda sahada bir biri ile tartışan ve gergin anlar geçiren ünlüler takımının bu gerginliği, akşam toplanan ada konseyine de taşındı. Oyun esnasında başlayan Serhat ve Sabriye kavgası, önce ada konseyine, ardından adada da devam etti.

Serhat Adem’i Seçti

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Serhat Akın ise ada konseyinde Adem’in ismini verdi ve ünlüler takımı da ortak karar olarak Sabriye’yi eleme potasına gönderdi.

Bu sonuçlara göre sona eren dokunulmazlık oyunlarında, ilk seriyi gönüllüler takımı kaybetti. İkinci dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı kaybetti. Gönüllüler takımında ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday, Berna’nın adını söylemişti. Bu sonuca göre gönüllüler takımından da Erdi ve Berna eleme potasına kaldı. Ünlülerde ise Adem ve Sabriye eleme potasına kaldı.

Birleşme partisinden önceki son eleme gecesinde kimin gideceği ise büyük merak konusu oldu. Elenen ismi anında öğrenmek için 5haber’i takipte kalın.

Magazin haberlerinden, Survivor haberlerinden, son dakika haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasında anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara