AÖF Güz Dönemi Ara (Vize) Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı Mı?

Binlerce örenci, 26-27 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Açıköğretim Fakütesi (AÖF) sınavlarının giriş belgelerinin yayımlanması hakkında Anadolu Üniversitesi tarafından yapılacak olan duyurunun açıklanmasını bekliyor.

Anadolu Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden, sınav takviminin yayımlanmasının ardından binlerce AÖF öğrencisi, önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek olan AÖF Güz Dönemi sınavlarının giriş belgelerinin açıklanmasını beklemeye başladı.

Anadolu Üniversitesi kapsamında yapılan ve her dönem girecekleri güz sınavlarından ara dönem sınavı 26-27 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Ara sınav tarihlerinin yaklaşması ile birlikte sınav giriş yerlerinin açıklanmasını isteyen öğrenciler için beklenen açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.

Açıköğretim Fakültesi Sonbahar (Güz) Dönemi Sınav Takvimi

En ucuz Maske

Anadolu Üniversitesi tarafından resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan Açıköğretim Fakültesi sınav takvimine göre bu dönem ve önümüzdeki dönem gerçekleşecek olan sınavların tarihleri şu şekilde açıklandı:

# Güz Dönemi Ara Sınav Tarihleri: 26 – 27 Kasım 2016
# Güz Dönemi Dönem Sonu Sınav Tarihleri:  14 – 15 Ocak 2017
# Bahar Dönemi Ara Sınav Tarihleri:  15 – 16 Nisan 2017
# Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınav Tarihleri: 27 – 28 Mayıs 2017
# 2016-2017 Öğretim Yılı Tek Ders Sınav Tarihleri: 15 Temmuz 2017

AÖF Sınav Sonuçları Sınavdan Kaç Gün Sonra Açıklanır?

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan sınavların sonuçları; Anadolu ,Üniversitesi Aöıköğretim Fakültesi öğrenci otomasyonu sistemi üzerinden, sınavdan sonraki 20 gün içerisinde adaylara duyurulur.

Mazeret Sınavı

AÖF tarafından yayımlanan sınav giriş belgelerinde yer alan sınav yerinde, belirtilen saatlerde hazır bulunmayan adaylara ayrıca bir sınav yapılmaz.

AÖF duyurularından, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com ‘u takipte kalın.

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

En ucuz Maske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir